Усі новини

Попередні ласки

Попередні ласки

Що б там не говорили про розмір статевого органу і сексуальну техніку, головне в інтимі - попередні ласки.

За статистикою сексологів, середня тривалість акту кохання становить 2 хвилини і 20 секунд. А з прелюдією - чотири хвилини. Тобто на підготовку подруги до злягання чоловік витрачає трохи більше півтори хвилини! Що б там не говорили про розмір статевого органу і сексуальну техніку, головне в інтимі - попередні ласки.

Американські сексологи Мастерс і Джонсон підрахували, що в середньому прелюдія повинна в п'ять разів перевищувати тривалість самого статевого акту і тривати приблизно 15-50 хвилин. Причина такої тривалої підготовки банальна: жінка збуджується повільніше чоловіки. Сильній статі взагалі досить двох-трьох хвилин попередніх ласк і чотирьох-п'яти хвилин фрікцій. Поки жінка «розгойдується», чоловік не тільки збудився, але і вже в повній бойовій готовності. В цьому і криється причина левової частки сексуальних розчарувань. Чоловіче збудження наростає дуже швидко, але, на щастя, більшість здатна потерпіти 15-50 хвилин підготовки подруги до злягання. Тільки одна п'ята частина представників сильної статі не здатна до тривалої прелюдії - це занадто темпераментні чоловіки або ті, хто страждає прискореним сім'явипорскуванням.

Тривалі попередні ласки особливо необхідні молодим, у віці від 20 до 30 років, дівчатам, і чоловікам старше 40 років. Досвідчені жінки знають, як їх краще порушити, і можуть дати чоловікові короткий інструктаж. Ну а в віці до 40 років зазвичай чоловік збуджується, тільки побачивши оголене жіноче тіло.

Латвійська сексолог Яніс Залітіс вважає, що попередні ласки потрібно розділити на два етапи, різних за тривалістю.

Велику частину часу потрібно приділити пестощів всіх ерогенних зон, розташованих вище талії, а тридцять відсотків часу - іншим чутливим містечках.

Досліджуємо нові містечка

Цікаво, що багато чоловіків «обробляють» тіло своєї подруги, немов би заздалегідь разметив «маршрут». Вся справа в тому, що у чоловіка ерогенних зон не так багато, і вони локалізуються ближче до мошонки. А ось у жінок чутливі містечка можуть зникати і з'являтися в різних частинах тіла, тому їх називають «блукаючими» ерогенні зони. Значить, не завадить зрідка міняти види ласк, так як можна виявити нові. Якщо говорити про «традиційних» ерогенні зони, у чоловіків це зазвичай головка пеніса, крайня плоть, мошонка, нижня частина живота, внутрішня поверхня стегон, промежину. У жінок - мочки вух, шия, потилиця, простір між лопатками, груди, нижня частина живота, внутрішня поверхня стегон, сідниці. Бувають і дами, у яких чутливими бувають фаланги пальців, шкіра під волоссям, внутрішня поверхня ліктьових і колінних згинів, область за вухами і крижі. Тому чоловікові потрібно спочатку «виявити» всі можливі чутливі місця, а потім вже переходити до сексу.

Жінка може «перегоріти»

Жіноче збудження може раптово пропасти, в той час як чоловіче звичайно тільки наростає. Збуджений чоловік "відключається" - відбувається так зване звуження свідомості, коли він мало реагує на навколишнє оточення і зосереджується на партнерці. У жінок все по-іншому. Може, антураж не має її до інтиму, а може, вона просто «перевозбуділась». Тому якщо подруга перестала звиватися і переривчасто дихати, значить, потрібно перепочити і перенести інтим у яке-небудь більш відповідне для нього місце або зосередитися на інших видах ласк.

Чи не кидай її одразу!

Після оргазму збудження у чоловіка пропадає відразу ж, в той час як у жінки воно і наростає, і спадає поступово. Тому, якщо чоловік після сексу хоче відвернутися до стінки і заснути, то жінці звичайно потрібні додаткові ласки. Якщо їх не буде, вона навіть може відчути себе не до кінця задоволеною. Цікаво, що механізм цього явища до кінця так і не ясний. Мабуть, природою заплановано то, щоб під час наступних за сексом ласк чоловік збудився знову і був готовий на повторний статевий акт.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю