Усі новини

На старт! Увага! Секс!

На старт! Увага! Секс!

Всім нам доводиться рахуватися з невблаганним ходом часу. В тому числі, на жаль, і в сексі

Ні, немає нічого на світі гірше, ніж займатися сексом на час. Яка може бути пристрасть, які душі і тіла прекрасні пориви, якщо в голові цокає проклятий хронометр ?! До настання оргазму залишилося 15 хвилин, просимо зайняти свої місця Ні, скажімо з усією відповідальністю, такий секс нам не потрібен!

Але в той же час всім нам доводиться рахуватися з невблаганним ходом часу. В тому числі, на жаль, і в сексі. І це ще добре, якщо доведеться засікати всього 15 хвилин. А якщо у вас є тільки 5 хвилин, що тоді? Або, що ще гірше, 10 або 15 годин? Думка про необхідність витримати подібну дистанцію здатна повалити в сумніви будь-якого чоловіка. Тим часом в історії чимало свідчень того, як людський організм справлявся з подібними труднощами.

Отже, як займатися сексом, якщо у вас є

5 хвилин. Секс як бій

Секс за 5 хвилин нагадує швидкоплинний вогневої контакт. Прийшов, побачив, переміг - в сенсі опанував. Ось як радить вести себе в подібній ситуації Статут ВС:

«Військовослужбовець повинен діяти рішуче і сміливо, проявляти ініціативу і упереджувати всі дії противника».

А ось витяг з навчального посібника «Тактика спецназу»:

«Раптова зустріч впритул породжує природний стан стресу у військовослужбовця. Частішають дихання і серцебиття, підвищується кров'яний тиск, погіршується координація рухів, підвищується потовиділення і в цілому змінюється сприйняття навколишнього світу. Стан бійця значно відрізняється від того, до якого він звик у тирі або на полігоні. У цих умовах складні спортивні техніки неприйнятні і реальну користь приносить лише базова підготовка, доведена до ступеня автоматизму. Простота, раціональність і ефективність дій стають запорукою успіху. Дуже важлива психологічна готовність негайно перейти до рішучих дій ».

* Корисна порада: забудьте всі страхи і сумніви. Відмовтеся від суєти і сміливіше в бій. Тіло саме підкаже вам, як потрібно діяти, а на все інше просто немає часу. У таких ситуаціях головне - рішучість і натиск!

12 хвилин. Секс як спорт

Звичайно, комусь здасться, що для повноцінного сексу 12 хвилин - це дуже мало. А от давні греки вважали, що за цей час можна встигнути показати все, на що ти здатний. Тому і будь-який поєдинок з будь-якого виду спорту на давньогрецьких Олімпіадах тривав рівно 12 хвилин. А навіщо довше? До речі, найвідомішим давньогрецьким чемпіоном був вчений і філософ Піфагор, який шість разів вигравав Олімпійські ігри в змаганнях по боротьбі панкратіон - більше, ніж хто б то не було з единоборцев.

«Головне, не перемога, а досягнення гармонії, - писав Піфагор своєму учневі Милону Кротонський. - Чого вартий поєдинок, якщо він не служить встановленню божественної гармонії рухів, споріднених з рухами нашої душі? Атлетові слід тренувати і голос - наприклад, для збудження пристрасті перед поєдинком доречно поговорити з противником тихим голосом »

* Корисна порада: скористайтеся відведеним вам часом, щоб разом з дівчиною знайти гармонію. І киньте читати всякі журнали з дурними порадами, адже Піфагор правильно зауважив: для досягнення єдності ваших душ і тіл важливі тільки ті дії, які йдуть від ваших сердець. І пам'ятайте про голос, не мовчіть! Голос серця - це, звичайно, добре, але як без ваших слів дівчина зрозуміє, що воно там їй бурмоче? Так, і про лубрикант не забудь в разі чого.

49 хвилин. Секс як музика

Хороший секс можна порівняти з добрим джазом. Ні у кого з джазменів немає чітко прописаної партитури, кожен імпровізує і награє щось своє, але все разом це звучить як один музичний твір. Саме 49 хвилин тривало найвідоміше спільний виступ Елли Фіцджеральд і Луї Армстронга, коли два великих джазових генія зробили оперу Джорджа Гершвіна Porgy and Bess. Після їх виступу критик з «Енциклопедії джазу» вигукнув:

- Якщо тебе не заводить, коли співають Фіцджеральд і Армстронг - значить, ти мертвий, чувак!

Пізніше Армстронг згадував:

- Ну, я просто співав, як міг, і думав: «Чорт, Елла може класно заспівати навіть телефонний довідник!» Вона просто жила в музиці, у неї чудове почуття ритму. І я сказав собі: «Не треба їй заважати. Просто прилаштовуйся під неї і все ».

* Корисна порада: слова Армстронга - ідеальний рецепт для занять любов'ю. Спочатку 10 хвилин соліруешь ти, розпалюючи дівчину до стану пристрасної левиці, а потім просто насолоджуєшся її імпровізацією. І 49 хвилин вашого джем-сейшн пролетять як одна мить.

1 година 48 хвилин. Секс як політ у космос

Якщо ти збираєшся доставити дівчині неземне задоволення, то тобі неодмінно варто взяти до уваги досвід підготовки наших космонавтів. Наприклад, Юрія Гагаріна, який 12 квітня 1961 року здійснив перший в історії пілотований космічний політ тривалістю 1 година 48 хвилин.

- Запорукою успішного результату польоту стало хороше вивчення техніки, - відзвітував Юрій Олексійович у своїй доповіді після приземлення. - Впевненості у виконанні польотного завдання додавали хороше самопочуття і прекрасна підготовка напередодні польоту.

* Корисна порада: гарне здоров'я і знання техніки - ось складові успіху будь-якого сексу космічного рівня. Варто також приділяти підвищену увагу передпольотної підготовки - попередніх пестощів, ігор та ін. Не поспішайте відразу повертати ключ на старт, а спробуйте, наприклад, зіграти в рольову гру «Секс на МКС».

3 годині 43 хвилини. Секс як марафон

В даному випадку зупинятися не можна, потрібно весь час рухатися - навіть з останніх сил, як, наприклад, біг до фінішу російський спортсмен Олексій Воєводін, який подолав 50 км за 3 години 43 хвилини і приніс нашій збірній олімпійську медаль на Іграх 2004 року в Афінах.

- Спочатку я економив сили, - каже спортсмен, який став для мільйонів глядачів символом наполегливості. - Але потім я просто біг і думав тільки про одне - потрібно, в що б те не стало прийти до фінішу. Настав повне самозречення. І я навіть не пам'ятаю, як пройшов дистанцію.

* Корисна порада: самозречення і сконцентрованість - ось ключові слова для кожного, хто захоче влаштувати секс-марафон. Плюс, звичайно, завзятість і залізне здоров'я - ніяких сигарет, спиртного, холестерину і мучного Економте сили, очистіть свою свідомість від сторонніх думок - і нагородою вам стане блаженне безпам'ятство в фіналі. (Але тільки не забудь, як звуть партнерку по секс-марафону, інакше будеш дискваліфікований і позбавлений чемпіонських регалій.)

5 годин 45 хвилин. Секс як соцзмагання

Якщо ти безперервно займався сексом протягом майже шести годин, то сміливо можеш назвати себе справжнім стахановцем - 5 годин 45 хвилин тривала робоча зміна на шахті «Центральна-Ірміно», де в ніч на 31 серпня 1935 вибійник Олексій Стаханов вирубав 102 т вугілля. Або 14 норм звичайного шахтаря.

- Що значить важко ?! Я такого слова не знаю, - заявив Стаханов в інтерв'ю радянській пресі. - Будь-яке складне справа йде на лад, якщо воно в твоєму бажанні. У чому суть мого методу? У правильному комуністичному підході до організації виробництва, заснованому на марксистсько-ленінських засадах!

* Корисна порада: звичайно, маркcістско-ленінські принципи в ліжку не допоможуть, але в головному товариш Стаханов виявився правий - при належній теоретичній підготовці не існує нездійсненних завдань. Отже, вдумливо вивчай Камасутру, сміливіше опановуй секретами фен-шуй, вправами по правильному диханню і контролюй сім'явиверження. Головне в цій справі - твердо і непохитно вірити, що все це допоможе.

11 годині 40 хвилин. Секс як переконання

Ти не віриш, що стільки часу можна займатися сексом і не звалитися від утоми? Що ж, саме 11 годин і 40 хвилин тривав найдовший в історії борцівський поєдинок між Мартіном Клейном і Альфредом Асикайненом на Олімпійських іграх 1912 року в Стокгольмі. Погодься, займатися любов'ю з красивою дівчиною куди як приємніше, ніж заламувати руки якомусь спітнілого волосатому мужику в купальнику.

Так що нема чого скиглити, а краще послухай, як пояснив секрет своєї стійкості фінський борець Альфред Асікайнен:

- Я знав, що чемпіон світу - це я! А ось цей естонець Клейн ніяк не погоджувався визнати мою правоту Довелося боротися.

* Корисна порада: борці вистояли так довго, тому що з істинно прибалтійської кмітливістю розсудили, що поспішати їм нікуди. Як писали шведські газети, за перші 30 хвилин суперники не провели взагалі жодного прийому. Причому кожні півгодини борці розчіплювати свої захоплення і розходилися на 1-2 хвилини відпочивати. Перший кидок спортсмени зробили лише через п'ять годин тупцювання на килимі. А тепер запитаємо самі себе - якщо і у нас в запасі стільки часу, то куди нам поспішати? Ні, в цьому випадку потрібно діяти докладно і неквапливо, методично придушуючи всякі спроби вашої партнерки прискорити розвиток процесу. І коли на п'ятій годині ти, нарешті, перейдеш від попередніх ласк в даному випадку склалося, подруга буде на сьомому небі від щастя.

Як підготувати себе до стахановському сексу?

1. Щодня вживай у їжу червоне нежирне м'ясо і овочі: морква, ріпу, зелень (особливо петрушку і кінзу), цибуля, часник, квасолю, хрін, баклажани, солодкий і гострий перець, буряк. Але найголовніше - більше селери.

2. Пий томатний сік - мінімум дві склянки в день. А на ніч - склянку (але не більше) сухого червоного вина.

3. Їж зерна пшениці, жита або кукурудзи. Рецепт простий: зерна миють, розкладають в один шар між двома шарами марлі, добре змоченою в теплій воді, і залишають при кімнатній температурі. Верхній шар час від часу зволожують до появи паростків довжиною 1 мм. Проросле зерно їдять без приправ або з фруктами і медом.

4. Горіхи - кожен день. Найкраще кедрові або волоські, по склянці ядер. Можна робити і «кедрова молоко». Розтерті в кашку ядерця кедрових горіхів розмішують у воді до консистенції сметани. Кедрові горішки багаті жирними кислотами, які активізують приплив крові до пеніса і покращують ерекцію. Для досягнення максимального ефекту потрібно приймати не менше півсклянки кедрового молока в день.

5. Більше меду. Зроби собі медовий еліксир: мед - 15 склянки, ядра волоського горіха - 1 стакан, курага (а краще урюк) - 1 склянка; родзинки (без кісточок) - 1 склянка; чорнослив - 1 стакан; лимон з шкіркою - 2 шт. Всі компоненти перемолоти і залити медом у співвідношенні 1: 5 і перемішати. Приймати по 1 ст. л. три рази на день за 1 годину до їжі.

6. Зроби собі «грузинський масаж». Рецепт: наколоти дрібно 500 г льоду, загорнути в марлю, складену у вісім разів. Потримай цей лід спочатку у потилиці (1 хвилина), потім у ребер в області серця (1 хвилина) і на закінчення - приклади до мошонці на хвилину. Процедуру можна повторювати три-п'ять разів на день.

7. Приймай ванну. Сон у ванні творить чудеса з будь-яким чоловіком (це з'ясувалося при тренуванні космонавтів). Увечері наповни ванну теплою водою (ще краще, якщо це буде 366 ° С). Залиш включеної тонку цівку гарячої води, щоб вода в ванні не остигала. Вимикай світло і - спати. Щоб не потонути, одягни на шию дитячий надувний комірець. Курс лікування - 30 днів.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю