Усі новини

12 кроків до ліжка

12 кроків до ліжка

Як плавно перетворити романтичну вечерю в сніданок голяка, особливо якщо ви недавно познайомилися? Ми опитали чимало жінок і в підсумку виділили 12 пунктів, на які треба звернути увагу

Як плавно перетворити романтичну вечерю в сніданок голяка, особливо якщо ви недавно познайомилися? Ми опитали чимало жінок і в підсумку виділили 12 пунктів, на які треба звернути увагу. Тільки не забувай, що всі дівчата різні і універсальних правил не існує.

1. Як запросити її на побачення?

"+" Дзвінок, SMS або e-mail приблизно такого змісту: "Привіт, ти мені дуже сподобалася, можна запросити тебе є кабана?"

"-" Серенада під її вікном під бумбокс, диск з піснею: "Привіт, мене звуть Гліб, підемо в п'ятницю є з ковбасою хліб".

Тільки 7% жінок прихильно ставляться до подібних вишукувань.

Якщо вона дала тобі свій телефон, значить, вже зацікавлена. Не треба завуальованих пропозицій - ви обидва чудово розумієте, чого тобі від неї потрібно. Ось і не корч із себе казна-кого.

Якщо вона відповість "ні" і не додасть при цьому "хтивий худобу", то, швидше за все, вона дійсно зайнята і абсолютно не проти зустрітися іншим разом. 79% опитаних жінок сказали, що не будуть морочити голову і відразу скажуть, якщо не хочуть зустрічатися з тим чи іншим чоловіком. Так що почекай день або годину і запропонуй інший день і обов'язково інший вид дозвілля.

2. Як перейти від вечері до більш цікавої частини програми?

"-" Сказати: "Ну що, чи не час нам подивитися на мій величезний диван (колекцію китайської порцеляни, марок, опудал і т.п.)?"

"+" Запропонувати з'їсти по морозиву або по тістечку в кафе неподалік (на півдорозі до твого будинку).

54% жінок хочуть невеликої паузи між вечерею і інтимом.

Гучний ресторан годиться для банальних розмов, без яких, на жаль, не обійтися. Тепер зайдіть в якесь більш тихе місце, де можна поговорити на більш інтимні теми, помацати один одного за коліна і взагалі налаштуватися на романтичний лад.

Робота над помилками: Якщо ти бачиш її негативну реакцію на настільки пряма пропозиція, зверни ситуацію в жарт або фарс. Зроби невелику паузу і запроси її кудись.

3. Як краще за все запросити її до себе?

"-" Сказати все чесно і як є: "Я хочу бачити, як твоє міцне засмагле тіло звивається на моїх шовкових простирадлах. Поїхали, хоча б на годинку! "

"+" Запропонувати подивитися рідкісне артхаусне кіно "Труба і тромбон" або випити рідкісного марокканського чаю.

51% опитаних жінок сказали, що пряме запрошення помітно остудить їхній запал.

Ви обоє розумієте, що розмови про кіно і чай - фікція. І якщо вона каже "так", вона йде до тебе зовсім не за чаєм. Але якщо послідовно відмовлятися від подібних заманок, недалеко до того моменту, коли люди почнуть підходити один до одного на вулиці з фразою: "Підемо піт ся!". Якщо не впевнений в її готовності піти до тебе сьогодні, дай їй самій можливість вибрати: "Так що - хочеш випити класного марокканського чаю або поїдеш додому?" Чи вибере останнє - не забудь проводити.

4. Що прибрати, поки вона роззувається в передпокої?

"-" Збити подушки і відігнути куточок ковдри.

Робота над помилками: Не здумай акцентувати увагу на ліжка. Чистота і акуратність - все, що від тебе вимагається. Презервативи заховай подалі.

"+" Навести порядок у ванній.

67% жінок категорично не готові пробачити тобі брудний санвузол.

Тому перш за все - марш у ванну і наведи там чистоту. Непогано, щоб стіни квартири хоч щось говорили про тебе - за допомогою фотографій, постерів, афіш і тому подібного. Їй буде на що подивитися, поки ти заварювати чай.

5. Коли зробити перший крок?

"+" Спочатку показати їй будинок, поговорити і розслабитися.

70% хочуть спочатку зрозуміти, куди вони потрапили, і освоїтися на новому місці.

Будь вона твоєю дівчиною - вона була б в захваті від сексуального напору, але якщо ти хочеш, щоб вона нею стала, - веди себе спокійніше. Найменший натяк на секс можливий не раніше, ніж через 15 хвилин. А поки забезпеч їй максимальний комфорт - Налий випити, музику включи Якщо не знаєш її музичних уподобань - включай Coldplay - до меланхолійним рулади Кріса Мартіна прихильно поставилися 54% респонденток.

"-" Накинутися на неї прямо в передпокої.

6. Як зробити перший крок?

"+" Замовкнути, злегка обійняти її, взяти за руку і уважно подивитися прямо в очі.

Якщо вона теж замовкне і подивиться на тебе - час настав. Якщо спробує заповнити паузу - поговоріть ще трохи. А взагалі не поспішай - якщо все йде так, як треба, в певний момент ви обидва відчуєте - пора. І тут уже не схиб.

"-" Притиснути до стіни, впитися в губи і почати колупатися з ліфчиком.

Робота над помилками: Якщо ти поліз до неї з ніжністю, а вона, як божевільна, закричала: "Чоловік, що ви собі дозволяєте!" - не переживай.

Майже половина опитаних сказали, що, навіть якщо чоловік вибрав вкрай невдалий момент для демонстрації своїх намірів, вони не вважають це фатальним.

Просто почекай трохи і берися до подвигів знову.

7. Як зрозуміти, що вона готова переміститися в спальню?

"-" Чекати, поки вона сама скаже про це.

"+" Стежити за її поведінкою і проявляти обережну ініціативу.

Ініціатива, а вже тим більше при першому сексі, повинна виходити від тебе. Але відбуватися це повинно в потрібний час. Стеж за тим, як вона реагує на твої ласки. Краще навіть трохи почекати з переселенням в спальню, нехай розпалився і почне нервувати - в нашій справі це зовсім не перешкода.

8. Як її правильно роздягати?

"+" По черзі знімати по речі з неї і з себе, а краще синхронно роздягати один одного.

"-" У запалі пристрасті головне - оголити необхідні частини тіла.

Чи потрібно говорити, що жадібна нагальна злучка - не те, з чого їй би хотілося починати вашу спільну статеве життя? Тому роздягатися доведеться повністю і повільно. І, зрозуміло, гола жінка поруч з чоловіком, не зняв навіть краватку, навряд чи буде почувати збудження. Знову-таки постарайся забути підліткові роки і не дуже зациклюватися на вмісті ліфчика і трусів. Покажи, що ти хочеш її всю, а не тільки певні частини тіла.

9. Якою має бути прелюдія?

"+" Цілувати її всюди.

"-" Запропонувати їй легкий розслабляючий масаж.

Пропозиція масажу, рожеві пелюстки на простирадлах і вишикувалися по зростанню свічки біля ліжка - все це віддає немислимою фальшю, і вона обов'язково це відчує. Пропонувати її помасажувати, пускаючи слину в передчутті можливості помацати її за груди, - залиш ці радості підліткам. Поводься серйозно. Ви вже добралися до тієї стадії, коли можна робити саме те, що хочеться.

10. До чого потрібно прагнути, займаючись сексом в перший раз?

"+" Головне - досягти емоційної близькості і взаєморозуміння.

"-" До того, щоб здатність нормально ходити і міркувати через незліченні оргазмів повернулася до неї не скоро.

83% вважають за краще для першого разу мінімум експериментів і банальну місіонерську позицію.

Оргазм для першого разу більшість вважає зовсім необов'язковим, головне - загальна атмосфера. Залиш "цитати" з порно і Камасутри на наступні рази. Зараз важливо показати їй, що вона для тебе - сексуальна і неповторна, що ти її шалено хочеш і готовий на все, щоб зробити їй приємно. Робити це все ти будеш наступного разу (дуже можливо, що він настане цієї ж ночі).

11. Як спілкуватися під час сексу?

"+" Намагатися обійтися мінімумом слів, стежачи за жестами і поведінкою.

"-" Попросити її докладно описати свої переваги в сексі, а краще підготувати конспект.

39% жінок сказали, що надмірна балаканина - один з найбільш неприємних моментів при першому сексі.

Не варто в перший раз чекати від дівчини особливою відвертості. Стеж за її диханням, рухами і мотай на вус те, що бачиш.

12. Що сказати, коли ви розлучитеся вранці?

"-" "Це було чудово, спасибі!"

"+" "Коли ми побачимося знову?"

78% хочуть, щоб ти призначив нове побачення до того, як ви розлучитеся.

Поменше невизначеностей, фраза "Я подзвоню" її не влаштує. І не забудь обдурити її очікування. Сказав, що подзвониш завтра, - телефонуй сьогодні.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю