Усі новини

10 жіночих сексуальних фантазій

10 жіночих сексуальних фантазій

У сьогоднішній статті ми зробили підбірку найпопулярніших фантазій жінок про секс, в яких вони навряд чи зізнаються
Вже давно розвінчаний стереотип, що жінки не люблять секс або ставляться до нього без особливого ентузіазму. Більш того, у них нерідко виникають сексуальні фантазії, гідні сюжету фільму для дорослих.

У сьогоднішній статті ми зробили підбірку найпопулярніших фантазій жінок про секс, в яких вони навряд чи зізнаються.

Інтим з зав'язаними очима

Непередбачуваність і невідомість посилюють чутливість. До того ж, коли очі не можуть бачити, загострюються тактильні відчуття і слух. Однак займатися сексом з зав'язаними очима дами віддадуть перевагу з тим, кому вони довіряють.

Секс в наручниках

Багато жінок мріють надіти на чоловіка наручники і зробити з ним в ліжку все, що вони забажають. Такий підхід також дозволяє їй відчути себе командиром.

Рольові ігри

Ти можеш дивитися на неї і бачити милу дівчину, а вона в цей час буде представляти себе студенткою, яка не зробила домашнє завдання. Таких фантазій в жіночих головах може бути багато, головне їх вловити і переходити до дій.

Інтим з незнайомою людиною

Інтим з незнайомцем - це шквал гострих відчуттів і азарту. Жінки можуть невтомно доводити, що до першого сексу з чоловіком його потрібно добре дізнатися і все таке. Але насправді, майже кожна з них хоч раз мріяла віддатися незнайомцеві.

Перегляд порнофільмів

Прекрасна стать теж дивиться фільми для дорослих. Крім того, пані позитивно ставляться до мастурбації, незважаючи на те, що показують на публіку зовсім противоположенное відношення.

Різноманітні місця для заняття сексом

Жінки хочуть спробувати секс за межами спальні - на кухні, у ванній, на даху багатоповерхового будинку і навіть в громадських місцях, так як такий екстрим заводить ще більше.

Обійми

Дівчата люблять обійми і відчувають в них себе захищеними. Найчастіше обіймай її - в суспільстві, в кафе, під час сну і всюди, де це доречно.

Емоційна близькість

Дівчатам важливо відчувати близькість на рівні емоцій. Також їх залучають почуттєві хлопці.

Прелюдія

Багато чоловіків мало часу приділяють прелюдії. Вони готові переходити до статевого акту, коли жінкам потрібен ще розігрів. Тому вони мріють про гарну прелюдії не тільки з ласками, а й ніжними словами.


Не бійтеся з коханою експериментувати - вивчати тіла один одного, ерогенні зони, дізнаватися побажання в сексі і їх здійснювати.

Сексуальне життя не повинна стати звичайною справою і в ваших руках є всі, щоб цього не допустити.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю