» » » Як стати ідеальним коханцем? Корисні поради від жінок
Усі новини

Як стати ідеальним коханцем? Корисні поради від жінок

Як стати ідеальним коханцем? Корисні поради від жінок

Секс, як гра в одній команді, але для багатьох дам він нерідко завершується думками «І це все, що ти можеш?». Щоб не схибити і стати хорошим коханцем, ми зібрали кращі жіночі поради
Щоб не говорили про важливість взаєморозуміння і душевної гармонії в парі, хороший секс не менш важливий у відносинах. Більш того, він ключ до щастя між двома людьми і хорошого здоров'я.

Секс, як гра в одній команді, але для багатьох дам він нерідко завершується думками «І це все, що ти можеш?». Щоб не схибити і стати хорошим коханцем, ми зібрали кращі жіночі поради.

Чи не копіюй то, що ти бачиш в порнофільмах

Щоб стати ідеальним коханцем, не потрібно копіювати сюжети з порнофільмів. Фільми 18+ корисні лише в якості розігріву перед бурхливої ​​ночі з партнеркою. Те, що представлено в порнофільмах, далеко від реальності. Режисери показують глядачам лише красиву картинку, що викликає емоції. Можна зробити аналогію з бойовими мистецтвами - ти навряд чи освоїти кунг-фу, дивлячись фільми з Джекі Чаном.

Наприклад, поза «Наездница», коли всі жіночі принади «дивляться» в камеру оператору, досить популярна в фільмах для дорослих - пікантний вигляд і нескладний ракурс для зйомки. Насправді ж, така поза непрактична, так як статевий член не може дістати до самих чутливих ділянок піхви. Крім того, це не зовсім зручно і небезпечно, так як є ризик пошкодити пеніс під час різкого руху.

Статевий акт у фільмах 18+ нерідко тривати близько хвилин 20 і закінчується не завжди реалістичною імітацією оргазму; а повторювати анальний секс взагалі небезпечно для здоров'я.

Відверто обговорюй з партнеркою те, що вам двом подобається в сексі - це допоможе краще пізнати один одного, знайти ідеальні для вашої пари пози і доставити ще більше задоволення один одному.


Не забувай про розігрів

У сексі важлива тривалість, і це не багатогодинні злягання, як порнофільмах. Такий підхід до інтиму швидко набридає, стомлює, а іноді і дратує.

Тривалість сексу - це не час знаходження члена в піхву. Навпаки, саме цей етап має тривати близько 13 хвилин. Йдеться про все інтимному процесі.

Не забувай, що жінкам потрібно більше часу на розігрів. Часто буває так, що чоловік вже готовий почати статевий акт, а жінці ще потрібна прелюдія.

Процес розігріву жінки не повинен полягати лише в ласці грудей і вух. Досвідчений чоловік знає, що жіноче тіло таїть в собі ще чимало ерогенних зон.

Поцілунок її ніжно там, де з'єднується плече і шия, проведи подушечками пальців по внутрішній поверхні її стегон - побачиш, результат не змусить себе довго чекати. Під час прелюдії спробуй вивчити її тіло, щоб знайти самі ерогенні зони.

Не в одному пенісі сила

Багато чоловіків переконані, що запорука гарного сексу - це значні розміри статевого члена. Звичайно, порно вчить, що цього вистачить, щоб жінка отримала величезне задоволення, що супроводжується стогонами. Насправді ж, потрібно використовувати не тільки пеніс, а й руки, а також мову.

Це тільки чоловікам потрібен член, щоб отримати оргазм. У жінок справи можуть складуться по-іншому. За статистикою, не більше 35% представниць прекрасної статі здатні відчувати вагінальний оргазм. Близько 80% жінок для досягнення піку задоволення потребує стимулювання руками і мовою статевих органів, і їм неважливо, якого розміру твою гідність і як довго ти здатний продовжувати статевий акт.

Загального правила для всіх жінок не існує. Комусь подобаються ласки руками, кому-то - мовою. Щоб зрозуміти, що підходить твоїй партнерці, почни досліджувати її тіло, і воно обов'язково відгукнеться на дотики.

Більше різноманітності

Одноманітність рано чи пізно негативно вплине на секс; і якщо на початковому етапі вам обом зносило дах від нахлинуло задоволення, то з часом, якщо не внести різноманітність, такі відчуття зійдуть нанівець.

Бурхливий секс на початку відносин обумовлений новизною. Ви з партнеркою отримуєте нові відчуття і враження, так як під час сексу виділяється гірському дофамін. Однак у людського мозку швидко виникає звикання.

Щоб не втратити гостроту відчуттів, не забувай про різноманітність - міняйте обстановку, використовуйте еротичні іграшки і білизна, міняйте пози і насичуйте мозок новими враженнями.

Розмовляй з нею

Хороший секс багато в чому обумовлений кмітливістю чоловіки. Досвідчений коханець знає, що інтим - це щось більше, ніж злягання. Не менш важливі компліменти, флірт, торкання і тематичні розмови. Обговорюйте свої побажання, з'ясовуйте, що кому більше подобається в ліжку. Спілкування не тільки зближує, а й допомагає з'ясувати переваги в сексі.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю