Усі новини

Який він, еротичний масаж?

Який він, еротичний масаж?

Хороший відпочинок - не те, про що варто просто мріяти. Їм потрібно насолоджуватися від душі, не втрачаючи часу дарма! Ви готові до першокласного відпочинку душі і тіла?
Ви стільки чули про еротичний масаж, але соромилися запитати? Не кажучи вже про те, щоб спробувати? Все правильно. "Не знаючи броду, як то кажуть, не лізь у воду. Бійся еро масажу, як небезпечного ножа!" А ми розповімо, як проходить еротичний масаж в Києві, конкретно у нас на Подолі біля м. Контрактова. Тільки попереджаємо відразу, що після прочитання статті ви можете кинутися пробувати все прочитані "принади" на собі. Оскільки, тільки божевільний відмовиться від такого феєричного задоволення. Тим більше що еротичний масаж в Києві - не така вже й велика розкіш, і кожен салон прагне по максимуму урізноманітнити свою програму і привернути увагу клієнтів.

Уявіть собі: похмуре небо нависло над містом, холодна злива або сніг з дощем наздоганяє біжать по вулиці перехожих. На акуратному ганку стоїть розгублений чоловік. Це ви. Не бійтеся, штовхніть двері і сміливо заходьте! Вас чекає незабутній вечір і чарівний еротичний масаж.За дверима салону YES вас привітно обіймає тепле повітря, тиха, приємна музика заспокоює тривожну душу. Набагато впевненіше ви ступаєте в передпокій. Серце в передчутті майбутніх задоволень солодко защеміло. Немов відгукуючись на ваші думки назустріч виходить прекрасна напівгола дівчина. Дивно, але вона вам привітно усміхається. Ви ловите себе на думці, що, зустрівши вас на вулиці, така чарівна незнайомка навіть не захистила б на вас погляд, а тут

Чи то ще буде. І ось, дізнавшись про мету вашого візиту, вам пропонують вибрати собі дівчину-масажистку, яка буде вам робити еротичний масаж . І як за помахом чарівної палички вас оточує зграя чудових напівоголених німф, які привітно в'ються поруч, намагаючись доторкнутися до вас, привернути увагу. Яка краса! Яке буйство почуттів! Бачачи ваше замішання, вам пропонують вибрати не одну, а двох масажисток, обіцяючи, що при цьому еротичний масаж принесе подвійне задоволення. Сказано зроблено. І дві стрункі газелі, сміючись, захоплюють вас за собою.

Еротичний масаж починається. Здається, всі околиці на Подолі накриває знемоги. Ласкаво погладжуючи ваше тіло долонями, масажистки приймаються акуратно вас роздягати. Кожен дотик дівчат, немов ковток прохолодної води в пустелі. Від томної збудливою музики злегка паморочиться голова, і ви починаєте розуміти, що, відкидаючи еротичний масаж як задоволення, позбавляли себе багато чого. Однак руки дівчат рухаються дуже професійно. Ви навіть недовірливо розплющує очі, щоб перевірити, хто це так якісно робить вам масаж. Чи не підмінили чи вам дівчат? Ні, не підмінили. Навіть не віриться, що такі прекрасні оголені німфи можуть так здорово працювати руками.Тіло під вимогливими поплескування трохи защеміло. І тут руки масажисток починають повільно наближатися до суті. Еротичний масаж починає виправдовувати свою назву. Під нервове тремтіння свічки дві чудові оголені дівчата труться об ваше тіло, не забуваючи його погладжувати, покусувати, масажувати. Солодка знемога розливається по всьому вашому тілу.

Ви немов заново народжуєтеся під цими стрункими тілами, гнучкими пальцями, які невтомно розминають плечі, руки, ноги. Рука сама тягнеться до пружною грудей масажистки, спокусливо схилилась над вами. Ні-ні, не можна. Вашу руку м'яко повертають на покривало. У Студії масажу YES на вул. Нижній Вал, чи не передбачається дотику до масажистки, можливо, десь ще це дозволено, але не в столиці і не в цьому салоні. Від цього дух перехоплює ще сильніше. Адже заборонений плід вабить сильніше.

А між тим еротичний масаж набирає обертів. Розпалені масажистки звиваються, наче танцюють, на вашому тілі в хитромудрих позах, здавалося, що не залишилося жодної ділянки вашого тіла, де не побували б їх гнучкі пальчики. І не тільки пальчики. Спокусливі губки безсоромно блукають по вашому порушеній тілу, і здається, що цього насолоди ніколи не прийде кінець.

Тим часом ви починаєте хвилюватися. Еротичний масаж - воно, звичайно, добре, але невже вам доведеться порушених йти додому? Очі дівчат пустотливо блиснули: «Не хвилюйтеся. Таким від нас ще ніхто не йшов. Хочете продовжити еротичний масаж в душі? »« Та з вами, хоч на край світу! »- зізнаєтеся ви, не відриваючи жадібного погляду від хвилюючих півкуль, що труться об ваші ноги.В душі вас повільно натирають мильною піною, і ніжні дотики стають солодкої борошном. Кожна частинка вашого тіла молить про логічне завершення дії. Рухи дівчат стають поривчастий, губи спокусливо відкриті. Ви радієте: їм теж це подобається! Їм подобається тертися об ваше тіло, розминати ваші плечі, пестити вас. Повітря навколо кипить від пристрасті. Еротичний масаж повільно підходить до кінця.

І тут два струнких пружних тіла затискає вас в солодкі лещата, починаючи повільно ковзати уздовж вашого тіла, не забуваючи ніжно погладжувати покусувати. Хто зможе витримати це випробування? Тільки залізний. Але ви не залізний. І все. Вас акуратно умочують рушником, загортають в банний халат. Еротичний масаж закінчено. Але гарний настрій і відчуття неймовірної свободи тільки починається. Немов на крилах ви летите додому, наздоганяючи ваші думки.

Але ось який фокус - салон ви покинули абсолютно іншою людиною. Сильним, впевненим в собі чоловіком, готовим на подвиги. Ваш погляд дивиться коротко і вимогливо, як і належить справжньому чоловікові. І всі дівчата почали затримувати на вас погляд.

Знаєте, статистика показує, що у 80% чоловіків, які замовляють в салоні еротичний масаж, поліпшується якість статевого життя, та й просто зміцнюється здоров'я. І справа не в стандартному масажі, який проводиться перед еротичної частиною. Ймовірно, вся справа в тому драйві, який відчуваєш після сеансу еротичного масажу. Справа в піднесеному настрої, яке відчуває людина протягом усього тижня після відвідування нашого салону. А веселі, щасливі люди і хворіють рідше. НЕ вболівайте! Приходьте до нас! І наш еротичний масаж подарує вам друге життя!Еротичний масаж - це хороший спосіб розслабитися і відпочити. Тому в студію масажу YES у м. Контрактова тягнуться чоловіки. Ароматичні масла, ніжні і ласкаві руки, приємна музика допоможуть вам зняти напругу.

Еротичний масаж - це фізичний, але поверхневий контакт, любовне дотик. Ми доторкається і хочемо, щоб до нас торкалися, бо це приємно.

Еротичний масаж викликає гаму нових почуттів і емоцій. Ваше тіло розслабляється, а почуття загострюються до межі.

Створюючи наш салон еротичного масажу, ми подбали про те, щоб, не виїжджаючи з міста, прямо в історичному центрі на Подолі, ви змогли відпочити і розслабитися, одним словом зануритися в релакс еротичного масажу як індивідуально, так і зі своєю другою половиною. Адже ми пропонуємо широку програму.

Телефонуйте +38 (096) 4081112 +38 (073) 0481112 (цілодобово)

Адреса: м.Київ, Поділ, Нижній Вал, біля м.Контрактовая площа.

Студія еротичного масажу «YES» http://relaxmassage24.com.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/relaxmassage_24.7/

Vk.com: https://vk.com/relaxmassage24h
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю