» » » 10 причин сексуальних проблем у відносинах
Усі новини

10 причин сексуальних проблем у відносинах

10 причин сексуальних проблем у відносинах

Інтимне життя - справа тонка і непередбачуване: неприємні сюрпризи можуть «нагрянути» в ліжко навіть до тих пар, які живуть пліч-о-пліч багато років і встигли вивчити свою другу половину уздовж і поперек
Інтимне життя - справа тонка і непередбачуване: неприємні сюрпризи можуть «нагрянути» в ліжко навіть до тих пар, які живуть пліч-о-пліч багато років і встигли вивчити свою другу половину уздовж і поперек.
MEN's LIFE склав список найпоширеніших причин, які є винуватцями проблем в сексі, а також з'ясував, як їх усунути.
1. Почуття згасли
Прийнято вважати, що для чоловіків не грає великої ролі, з ким провести ніч. Але по факту все не так: щоб обидва партнери відчували один до одного здорове потяг, між ними обов'язково повинна бути тонка емоційний зв'язок. На одній пристрасті, на жаль, далеко не заїдеш - з часом вона неодмінно згасне, а відсутність почуттів спричинить за собою незворотні зміни.
2. Дисфункції сексуального характеру
Нерідко проблеми нам підкидає власний організм: деяким чоловікам доводиться стикатися з еректильною дисфункцією, тоді як жінки стають заручницями аноргазмії (цілковитої відсутності оргазму). Багато соромляться подібних проблем, наполегливо їх замовчуючи і пускаючи все на самоплив. Насправді ж, надходити слід з точністю до навпаки: чим раніше ти звернешся за допомогою до фахівця, тим швидше повернешся до колишнього способу життя і цілковитої гармонії в ліжку. За словами урологів, сьогодні досить успішно лікуються від 85 до 90% випадків чоловічих дисфункцій.
3. Егоїзм
На жаль, часто трапляється так, що в стосунках починає процвітати споживацтво: один з партнерів виявляється абсолютним егоїстом і зовсім не бажає піклуватися про відчуття своєї другої половини. У більшості випадків подібний гріх водиться саме за чоловіками, яким не відома одна проста істина: ти ніколи не відчуєш в сексі справжнього задоволення, поки твоєї партнерки не стане по-справжньому "смачно".
4. Розбіжність лібідо
Ситуації, коли один партнер хоче сексу раз на три дні, тога як другий - раз на два тижні, не є рідкістю. Виною всьому різні рівні лібідо: у кого-то він високий, а в іншого, навпаки, низький. Дуже добре, коли в парі цей аспект збігається, адже статева конституція є вродженою якістю. Але якщо немає - це все ще не вирок. Рішень проблеми багато.
10 причин сексуальних проблем у відносинах


Якщо рівень лібідо завищений або занижений через дефіцит або надлишок певних гормонів, скорегувати їх можна за допомогою гормонотерапії, але проводити її слід виключно під контролем лікаря. Крім того, є сенс досконально вивчити всі ерогенні зони свого партнера і навчиться правильно їх стимулювати: повір, вміння розбудити пристрасть зовсім точно зайвим не буває. Адже якісна еротична прелюдія - це практично завжди вірний шлях до запаморочливого сексу.
5. Анатомія
Коли габарити чоловічого пеніса істотно відрізняються від обсягу і довжини жіночої вагіни, неминуче виникає дискомфорт, больові відчуття і навіть певні травми. Але не слід поспішати розривати відносини після першого невдалого сексуального досвіду: можливо, обом партнерам просто варто поглибити свої пізнання в області сексу, випробувавши особливі пози, які дозволять скорегувати будь-які розбіжності анатомічних параметрів статевих органів.
6. Часті конфлікти
Часті сварки і непорозуміння ведуть до жаркого сексу лише в голлівудських фільмах. Насправді ж, в таких умовах кожен з партнерів починає збирати взаємні образи, які геть вбивають потяг. Тому найкращий вихід з ситуації, що склалася - завжди намагатися знайти компроміс і ні в якому разі не допускати недомовленості: чим частіше партнери говорять один з одним по душам, тим якісніше складається їх подальше спільне життя, і сексуальна - в тому числі.
7. Небажання розвиватися
Якість сексу безпосередньо залежить від досвіду. Так, у всіх буває перший раз - часом незграбний, а часом і зовсім невдалий. Але одні працюють над собою, отримуючи сексуальну грамотність, вивчають ерогенні зони, переваги та недоліки різних поз і технік сексу, інші ж так і залишаються на самому початковому рівні, абсолютно не бажаючи розвиватися і підвищувати якість свого інтимного життя. Чи варто говорити про те, який з цих двох категорій людей в стосунках щастить більше?
8. Психологічні проблеми
Якщо партнерка закрита і холодна, або зовсім не отримує задоволення від сексу, проблема може сидіти в її голові. Нерідко в цьому винен перший сексуальний досвід: якщо він супроводжувався сильним болем або психологічним дискомфортом, таке яскраве враження напевно відклалося в підсвідомості і має колосальний вплив на всю подальшу інтимне життя дівчини.


Сюди ж варто віднести і надмірно суворе, святенницьке виховання: діти, які виросли в таких сім'ях, занадто часто стикаються із затримками психосексуального розвитку. Як результат - низька лібідо і небажання вступати в інтимний зв'язок з партнером навіть при наявності сильних почуттів. Повністю вирішити дану проблему може лише спілкування з професійним психологом.
9. Страх невдачі
Ні в якому разі не можна налаштовуватися на фіаско ще до сексу: підсвідомо чекаючи, що в ліжку ти повністю облажався, напевно саме цей сценарій ти і втілиш в реальність. Чи не програмуй себе на провал - просто розслабся і подумай про те, яке задоволення очікує тебе в палких обіймах другої половини.
10. Розбіжність біоритмів
Люди завжди будуть ділитися на жайворонків і сов: з цим доведеться миритися і при потребі шукати компроміс. Фахівці радять хитрувати: наприклад, якщо один з партнерів пізно ввечері бажає лише обійняти кохану подушку і поринути в сон, можна зробити йому розслабляючий масаж, який плавно перейде в попередні ласки. А тут вже сон зніме, як рукою.
І, наостанок, пам'ятай: якщо твоя партнерка не хоче сексу, це ще не означає, що в ваших відносинах виникли проблеми. Цілком можливо, що у неї просто немає настрою: складний день на роботі, ПМС або банальний брак серотоніну, який в народі називають «гормоном задоволення». До того ж, сексуальність чоловіків і жінок має масу відмінностей: так задумано природою, що слабка стать потребує сексі набагато менше, ніж сильний. А тому дай своїй коханій трохи часу, а ще краще - поговори з нею по душам. Цілком можливо, що банальна балаканина за келихом вина і теплі обійми повернуть сценарій вашого вечора в зовсім інше, більш спекотне русло
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю