» » » Як довести дівчину до оргазму? 7 основних правил
Усі новини

Як довести дівчину до оргазму? 7 основних правил

Як довести дівчину до оргазму? 7 основних правил

Якщо ти будеш дотримуватися цих правил, то питання про те, як довести дівчину до оргазму, більше ніколи не постане перед тобою. Ти завжди зможеш задовольнити свою кохану дівчину
Як довести дівчину до оргазму? - в пошуку відповіді на це питання, чоловіки дуже часто роблять одні й ті ж помилки.
Якщо ти будеш дотримуватися цих правил, то питання про те, як довести дівчину до оргазму, більше ніколи не постане перед тобою. Ти завжди зможеш задовольнити свою кохану дівчину.
Отже, ось кілька основних правил, які допоможуть тобі тобі довести свою дівчину до оргазму.
1. Створити романтичну обстановку. Це дуже важливий рада, не можна ним нехтувати. Ти можеш включити якусь спокійну, романтичну музику. Почни розмовляти, адже жінки люблять вухами. Скажи їй що-небудь ніжне, зроби комплімент, щоб вона відчула себе бажаною. Для дівчат зазвичай дуже значимі деталі любовної зустрічі: світло, аромат і фактура тканини, з якої виготовлено постільна білизна, музика, слова, які говорить їй улюблений, - все це має для них набагато більше значення, ніж для їх партнерів. Чоловікові ж часто вистачає одного тільки передчуття сексу або виду оголеного тіла партнерки - і він готовий до дій.
2. Одна з найпоширеніших помилок - це поспішність. Жінка не зможе отримати справжню насолоду без попередніх ласк, така її природа.
Як довести дівчину до оргазму? 7 основних правил


3. Дуже маленький відсоток жінок можуть обійтися без ніжностей і ласк, в основному жінки симулюють. Причина симуляції оргазму у жінок може бути різною, але основа проблеми в тому, що чоловік недостатньо уважний, і в його прерогативи - власні чоловічі потреби.
4. Наступний важливий крок - будь розкутий в ліжку. Ніколи не сковує себе і свою кохану. Вона повинна відчути себе розкутою, вільною, не заважай їй робити це.
5. Ще одна помилка - це пріоритети. На жаль, не кожен чоловік знає про те, що ерогенні зони жінки не завжди зосереджені в статевих органах. Починати пестити жінку потрібно зовсім ні з статевих органів. Потрібно врахувати той факт, що дівчині потрібно час, щоб сприймати ласки в таких інтимних речах без утисків. Чим менше зустрічаються чоловік і жінка, ніж цей термін довший. Попроси дівчину не соромлячись вказати свої таємні куточки ерогенних зон, або уважно слідкуй за нею під час ласк, відзначай, як реагує її тіло.


6. Деякі чоловіки починають прискорювати темп, коли чують жіночий стогін. Однак не рекомендується робити цього, якщо ваша партнерка сама не просить про це. Стогін означає те, що жінці приємно, і вона отримує величезне задоволення саме від того, що відбувається в даний момент.
7. Велике значення в тому, як довести дівчину до оргазму, має поза. Найчастіше поза лежачи дає максимально розслабитися, але тільки в тому випадку, якщо дівчина абсолютно готова. Якщо відчувається якийсь опір з боку дівчини, то потрібно почекати з цією позою.
8. Не поспішай довести дівчину до оргазму - відтягни солодку мить, коли ваші тіла зіллються і проникнуть друг у друга! Всі східні практики сексу засновані на тому, щоб якомога довше стримувати себе і не дозволити чуду закінчитися не розпочавшись. Оскільки ви дорослі люди, які здатні боротися з сильними спокусами і вміють отримувати тонке насолоду від очікування і передчуття, ви зможете підсилити випробовується задоволення у сто крат.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю