Усі новини

10 незвичайних місць для сексу

10 незвичайних місць для сексу

Для багатьох звичний секс в ліжку. Це комфортно, зручно, але часто одноманітно і банально. Але ми пропонуємо тобі поекспериментувати, разнообразив секс
Для багатьох звичний секс в ліжку. Це комфортно, зручно, але часто одноманітно і банально. Якщо ти вирішив поекспериментувати, разнообразив секс, то напевно тобі буде корисно знати «найгарячіші» місця для любовних утіх.

1. Примірювальна кабінка

Це улюблене місце для багатьох любителів гострих відчуттів. В магазинах завжди багато людей. Всі щось міряють, вибирають. Якщо тобі припав до душі такий варіант, вибери кабінку з засувкою. Але багато екстремали воліють саме шторки.

2. Лоджія (балкон)

Таке місце відмінно підійде для сексу, якщо воно не сильно відкрито для огляду оточуючих. Тобі навіть не доведеться нікуди виходити з дому. Досить поставити на лоджію кушетку або розкладачку, і - гніздечко для сексу світо!

3. Ліфт

Досить одного натискання кнопки «стоп», і потенційне місце для сексу готове. Напівтемрява, тіснота, ти наодинці з нею Головне - не зламай техніку і не застрягну.

4. Робочий кабінет

Відмінний варіант для сексу зі співробітницями. Втім, ти можеш запросити до себе в офіс свою половинку. Випробуйте на міцність робочий стіл і інші офісні меблі. Обідня перерва можна провести з куди більшою користю, ніж поглинання їжі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю