Усі новини

Чому чоловіки зраджують?

Чому чоловіки зраджують?

Психологи, що пояснюють причини чоловічих зрад, нерідко говорять про відповідальність чоловіків за мінливість виду в природі, на відміну від жінок, які відповідають за збереження і виживання виду
Психологи, що пояснюють причини чоловічих зрад, нерідко говорять про відповідальність чоловіків за мінливість виду в природі, на відміну від жінок, які відповідають за збереження і виживання виду.

Близько 25% жінок зраджують своїм чоловікам у фантазіях. Серед чоловіків відсоток "фантазійних" зрад близько 13%, зате чоловіки частіше вважають за краще змінювати в реальності. Що ж штовхає чоловіків на зраду?

Причина №1. Нуль сексу! Нуль.


Секс для чоловіка - як бензин для машини (майже вірші). А якщо домашня автозаправка не працює, то доведеться шукати найближчу, яка функціонує справно, регулярно і з задоволенням (хотілося написати: за низькими цінами). Мораль: якщо дружина довгий час ухиляється від сексу (голова болить, роботи багато, дитина плакала весь день), чоловік піде наліво.

Причина № 2. Ой, які ви п'яні

Ну, гаразд, не одні жінки - дурепи п'яні. У чоловіків теж алкоголь і секс - речі взаємопов'язані. І будь-яка особа жіночої статі здається їм крізь скло пляшки сексуальною красунею Кажуть же: "Немає некрасивих жінок, є мало горілки". На ранок чоловік може навіть не згадати, що було. Так що не варто надавати цьому багато значення.

Причина №3. Совратітельніца тигрів

У-у! Самка зла! Накинулася, зірвала одяг, зв'язала, згвалтувала! Чайник у неї, бачте, поламався (варіанти: проводка згоріла, раковина потекла)! Зовсім вірити жінкам стало не можна! Це тільки у фантастичних фільмах чоловік здатний сказати: "Шановна Жанна Фріске, тримайте себе в руках!", На ділі чоловіки м'які і податливі.

Причина № 4. Розбився об побут

Все задерло! Нудьга! І дружина вдома в халаті з синіми трояндами і в бігуді. І весь час: "Викинь ялинку, та викинь ялинку!" І щосуботи - до її батьків на дачу. А тут ще дочка: "Па-па, я покакала!" Повертаєшся додому як на каторгу. Чи то справа Ірка з роботи. З нею так цікаво розмовляти. І ніжки у неї що треба. І дітей немає. І ніяких побутових питань. Загалом, вибір очевидний.

Причина № 5. Закохався

Це найважчий випадок. І, на жаль, в цій ситуації дістанеться всім - і обом дамам, і тобі самому. Головне в цій ситуації - вчинити чесно: закохався - змінив - зізнався - розлучився. Інакше вийде як з Басилашвілі в "Осінньому марафоні": і взяти не можна, і викинути шкода.

Причина № 6. Відрядження, романтика

Чоловіки обожнюють відрядження. Причому зовсім не через роботу або подорожей. Для них - це романтична пригода. Причому вже починаючи з дороги. Поїзд, купе, симпатична сусідка Або: літак, безкоштовні напої, чарівна стюардеса Але ж є ще й готель, в якій заброньовано одномісний номер! А потім ще й банкет з колегами з інших міст. Ну хто тут встоїть

Причина № 7. Мисливський інстинкт


Вам просто необхідно підтримувати свою фізичну форму самця. Тільки що спіймана видобуток через пару годин перестає бути цікавою, що вже говорити про дружину, з якою десять років в шлюбі! Саме тому кожну п'ятницю він виходить на полювання. Зрештою, причина може бути навіть не в жінках. Самооцінка (я ще можу, я все ще в формі, я супер-жеребець!) - ось що головне в даному випадку.

Причина № 8. Щоб забути свою подружку

Ну це як би вже після. Зрада із запізненням на один крок. Тобто якщо ви її хочете забути, значить, вона вам вже начебто і не подружка. І зрада - не зовсім зрада. У фізичному сенсі. Але ось в моральному Якщо ви "новеньку" називаєте ім'ям своєї колишньої, значить, це все-таки зрада. Самому собі.

Причина № 9. Для колекції


Деякі ось, наприклад, метеликів колекціонують. Деякі - машини. І їх за це, зауважте, не засуджують! Чи не розлучаються потім і половину майна не відбирають! А чим колекціонування жінок від метеликів відрізняється? Скажіть спасибі, що ми вас голочкою до картонці НЕ приколює!

Причина № 10. Любов пройшла


В один прекрасний момент ви розумієте, що все. Не цікаво. Секс не приваблює. Поговорити ні про що. І зовні вона якось змінилася (що я міг в ній знайти?). Ви продовжуєте перебувати з нею на одній території, але чисто механічно, за звичкою. А життя-то продовжується. І в цьому житті дуже багато жінок. Різних. Що ж, я сподіваюся, вона вас зрозуміє.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю