Усі новини

7 плюсів ранкового сексу

7 плюсів ранкового сексу

Настільки приємний інтимний процес не тільки підвищує настрій, але і має сильний позитивний вплив на здоров'я чоловіка і жінки
Сексологи всього світу в один голос радять займатися сексом вранці. Як показують дослідження, настільки приємний інтимний процес не тільки підвищує настрій, але і має сильний позитивний вплив на здоров'я чоловіка і жінки.
Отже, твоїй увазі 7 плюсів ранкового сексу.
1. Ранковий секс набагато приємніше вечірнього
Після тривалого нічного відпочинку, організм більш чутливий до дотиків, отже, ласки під час сексу будуть набагато приємніше.
2. Ти зможеш пропустити спортзал
Секс вранці ще до походу в душ - відмінний спосіб уникнути походу в спортзал. Вчені говорять, що за годину активних занять сексом спалюється стільки жирів, як і за 30 хвилин пробіжки - 240 ккал.
3. прочистити верхні дихальні шляхи
Сильне якісне дихання покращує проходження повітря. Дивна властивість ранкового сексу - профілактика ГРЗ на весь день. Особливо таке дихання корисно чоловікам 40+.
4. Ранковий секс - це дуже інтимно
Якщо зайнятися коханням одразу після того, як ви відкрили очі, то це буде дуже інтимний процес. Більшість людей, давно живуть у шлюбі, навіть не підозрює, що наші почуття найбільш гострі якраз вранці - коли на нас немає одягу, стресу, отриманого протягом дня, зубної пасти, думок про роботу, а дівчата природно красиві. Заповніть цей момент людиною, якого любите.
5. Піднімеш свою самооцінку
Опитування показують, що більшість людей недолюблюють свою роботу. Заняття сексом перед тим, як відправитися на роботу, зададуть позитивний тон на весь день.
6. Мотивація піклуватися про себе
Знаючи, що вранці буде секс, позбутися ще з вечора провести всілякі водні процедури. І тоді, прокинувшись вранці, можна не підхоплюватися з ліжка, щоб прийняти душ, а з спокійно зайнятися сексом.
7. Ранковий секс бадьорить краще, ніж кава
Заняття ранковим сексом піднімає настрій, бадьорить - це найкращий варіант початку нового дня.
Пам'ятай, що ранковий підйом тестостерону у чоловіків з 7 до 9 ранку. Для жінки ідеальний час з 8 до 10 ранку. Отже, «Золотий час» ранкового сексу - з 8 до 9 ранку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю