» » » Короткий статевий акт: як продовжити секс?
Усі новини

Короткий статевий акт: як продовжити секс?

Короткий статевий акт: як продовжити секс?

Короткий статевий акт, проблема, з якою за статистикою стикається кожен третій чоловік. Основні причини короткого статевого акту
«Umnia animalia post coitum opressus est» - любив казати Аристотель, що означає: кожен звір після сполучення сумний. Ну всяк не всякий, а той у кого проблеми в цій сфері і, правда, не знаходить підстав для веселощів. Короткий статевий акт, проблема, з якою за статистикою стикається кожен третій чоловік.
Короткий статевий акт триває досить довго для того, щоб назвати його передчасною еякуляцією, але його тривалість не влаштовує партнерів. Як правило, короткий статевий акт триває від 2-3 до 10-15 хвилин. Також коротким може вважатися такий статевий акт, при якому жінка не встигає досягти оргазму.
Дана проблема може мати ті ж причини, що і передчасна еякуляція, але бути виражена не в такій мірі.
Основні причини короткого статевого акту:
• підвищена сексуальна збудливість (найчастіше у підлітків, але буває і у зрілих чоловіків);
• запальні захворювання простати, задній частині сечовипускального каналу і їх наслідки;
• невротичні реакції і неврози;
• імпотенція (еректильна дисфункція);
• коротка вуздечка;
• підвищена чутливість головки статевого члена;
• хронічний везикуліт.
Короткий статевий акт: як продовжити секс?

Це найбільш приватні причини. Можна зупинитися на деяких причинах докладніше. Так, короткий статевий акт може бути проблемою гіперсексуальних чоловіків з сильною статевою конституцією, коли при високій статевій активності наступає швидка еякуляція. Зазвичай такий партнер здатний зробити наступний статевий акт через короткий проміжок часу, такий же короткий.
Є так званий синдром парацентральних часточок (ПЦД) - природжене або придбане в дитинстві захворювання. ПЦД може з'явитися через патологію вагітності у матері, родової травми, після струсу мозку. Суть захворювання зводиться до появи вогнища перезбудження в головному мозку і, як правило, поєднується з порушеннями сечовипускання, полюціями на тлі регулярного статевого життя.
При уретро-простатитах і статеві інфекції виникає запальний процес в насінному горбку, там де бере початок рефлекс сім'явиверження.
Буває, що причина короткого статевого акту криється в захворюваннях хребта: остеохондроз хребта, хребетні грижі, хвороба Бехтєрєва, травми і переломи хребта, розсіяний склероз. Це пов'язано з порушенням регуляції сім'явиверження в крижово-поперековому відділі спинного мозку. Так що не дивно, що інтимні проблеми часом може вирішити не тільки уролог, але і мануальний терапевт.
Іноді досить скористатися загальними рекомендаціями по збільшенню тривалості статевого акту.
1. Використовуй презервативи - вони знижують чутливість, продовжуючи секс. А деякі продовжують його ще й за рахунок легких анестетиків в складі. Вибери підходящі, прочитавши напис на упаковці.
2. Спробуй під час статевого акту відволікатися і думати про сторонні речі. Іноді допомагають думки про що-небудь іншому.
3. Вправа йогів. Потрібно навчитися вільно затримувати і відновлювати сечовипускання.
4. Можна спробувати займатися мастурбацією незадовго до статевого акту, особливо якщо після останнього сім'явипорскування пройшов значний час.
5. Найдієвіший і ефективний спосіб: операція обрізання. У будь-якого чоловіка це збільшує тривалість статевого акту в 2-3 рази, а при короткому статевому акті ще сильніше.

Чого не варто робити для затримки сім'явипорскування?
Не варто намагатися затискати руками сечовипускальний канал. Подібна постійна практика призводить до застійних явищ в передміхуровій залозі, що може стати причиною хронічного простатиту, а також порушує роботу сфінктерів апарату простати, що може привести до ретроградної еякуляції.
Якщо дані рекомендації не принесли результату, то звертайтеся за допомогою до лікарів. Висококваліфікований досвідчений уролог-андролог - запорука успішного вирішення будь-якої урологічної проблеми.
Тупиковий шлях вирішення проблеми, коли після першої невдачі чоловік намагається уникати статевих контактів, приділяє більшу увагу оральної і мануальної стимуляції партнерки, продовжуючи прелюдію статевого акту. В останньому випадку жінка може бути цілком задоволена якістю сексу, проте стресова ситуація з боку чоловіка потенціюється з кожним новим статевим контактом, що неминуче веде до психо-емоційних порушень і інших розладів сексуальної сфери. При цьому, сексуальна незадоволеність призводить до зниження у чоловіка самооцінки, втрати впевненості в собі, а також наростання конфліктності у відносинах між статевими партнерами.
Діагностика складних випадків короткого статевого акту припускає лабораторне і інструментальне обстеження з метою якнайшвидшого виявлення причин. Адже тільки в цьому випадку уролог-андролог зможе призначити високоефективне лікування. На сьогоднішній день з упевненістю можна сказати, що рефлекс управління тривалістю статевого акту можна відновити.
Фахівці повернули славу майстерних коханців багатьом сотням чоловіків! Головне - не йти від вирішення проблеми.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю