» » » Як урізноманітнити інтимне життя з постійною партнеркою?
Усі новини

Як урізноманітнити інтимне життя з постійною партнеркою?

Як урізноманітнити інтимне життя з постійною партнеркою?

Якщо ти почав відчувати, що твоя кохана вже не так заводить тебе, як раніше, то це вірний знак, що пора внести різноманітність у ваше інтимне життя
Що найкраще в сексі з постійним партнером? Вірно! Те, що ви вивчили один одного вздовж і поперек. Раз вже ти ділиш з дівчиною ковдру і подушку вже не перший місяць, то вона, по закінченні певного часу, повинна вивчити тебе, як і ти її. Вона вже знає всі твої гарячі точки і їй не доставляє праці довести тебе до самого піку насолоди в лічені хвилини. Але з часом така очевидність і передбачуваність може набриднути. А адже саме бажання і пристрасть підігрівають більшість відносин. Тому, якщо ти почав відчувати, що твоя кохана вже не так заводить тебе, як раніше, то це вірний знак, що пора внести різноманітність у ваше інтимне життя. Секс з приводом і без
Досить багато пар займаються сексом по так званому «графіком сексу»: секс по вихідним дням (бо вранці не треба рано вставати на роботу), секс тільки перед сном (бо це єдине вільний час), секс, коли діти у бабусь і дідусів і т.д. Але якщо звикати до таких ось «постільною графіками», то пристрасті і спонтанності буде просто нізвідки взятися. Тому, відмовтеся від будь-яких розкладів і користуйтеся будь-яким нагодою, щоб зайнятися сексом.
Секс на 5+
Як урізноманітнити інтимне життя з постійною партнеркою?

Згодом для багатьох пар заняття сексом обмежується двома, максимум трьома позами, а то і зовсім одній. Кожен раз схожий на попередній, і не відрізняється чимось особливим. І часом секс стає тільки подружнім обов'язком. Як виправити цю ситуацію? Інтимна життя з постійною партнеркою дозволяє чоловікові розкритися, а також здійснити всі свої інтимні бажання (звичайно, якщо дівчина не проти твоїх фантазій). Не варто забувати, що секс це не тільки сам статевий акт, це ще і прелюдія. Разом з дівчиною загляньте в секс-шоп, адже там можна знайти все, щоб сексуальний контакт доставив не тільки задоволення, але і став цікавим процесом. Зробіть один одному еротичний масаж, прийміть разом душ або ванну, поцілунками доведіть один одного до оргазму. Зрештою, озбройтеся камасутрою і їжте граніт інтимної науки /Одним словом, експериментуйте, вивчаючи один одного.
Освіжити почуття

Згадайте, як ви познайомилися, як перший раз обнялися, поцілувалися і зайнялися сексом. Де це було? Поділіться один з одним, що ви обидва відчували під час першого сексу. Зробіть ЦЕ як в перший раз. Поверніться знову в той час, коли ви обидва шалено заводилися, думаючи про майбутню зустрічі. Спробуйте знову пофліртувати один з одним, сходити на побачення, влаштувати романтик. Адже почуття необхідно регулярно підживлювати і освіжати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю