Усі новини

20 цікавих фактів про жіночі груди

20 цікавих фактів про жіночі груди

На питання, яка частина тіла сильніше за все розбурхує уми чоловіків, відповідь однозначна: жіночі груди
На питання, яка частина тіла сильніше за все розбурхує уми чоловіків, відповідь однозначна: жіночі груди. Важко відшукати представника сильної половини людства, який був би не згоден з цим твердженням!
Хочеш дізнатися більше про настільки пікантній частини жіночого тіла? MEN's LIFE із задоволенням поділиться з тобою цікавою інформацією!
1. Груди ростуть! Якщо в 90-е найчастіше продавався розмір бюстгальтера 75C, то в 2000-і йому на зміну прийшов 80D - таку тенденцію простежили дослідники з Америки.
2. Той, хто створив Барбі, однозначно переборщив з розміром її грудей. Якби ляльку відтворили в натуральну величину, з огляду на все її пропорції, її зростання склало б 167 сантиметрів, вага - приблизно 50 кг, а бюст - цілих 975 сантиметрів, що відповідає 4-му розміру.
20 цікавих фактів про жіночі груди


3. Жінки, які займаються спортом, заснованим на «ударній техніці», обов'язково одягають захисну амуніцію, в комплект якої входить протектор для грудей.
4. Класичний келих для солодкого шампанського був створений не на порожньому місці: виявляється, за формою і розміром він повністю повторює "своєрідну" груди Марії Антуанетти - королеви Франції і дружини Людовика 16-го.

5. Абсолютна більшість чоловіків спочатку дивиться на груди. Це рефлекс, який не піддається контролю. Вчені з Веллінгтонського університету затіяли масштабне дослідження з цього приводу. Крім усього іншого, вони прийшли до висновку, що чоловіки, щодня споглядають жіночий бюст протягом хвилини, продовжують своє життя до п'яти років.
6. У Канаді існує організація під назвою Tоpfree Equal Rights Assоciatiоn, яка активно бореться за право жінок оголюватися по пояс у всіх громадських місцях, де це дозволено чоловічої статі: в барі, на пляжі і т. Д.

7. Виявляється, ліва груди практично всіх жінок трохи більше правої. Але в більшості випадків різниця настільки незначна, що подібні відмінності можна виявити лише після проведення дуже скрупульозних вимірів.
8. Уяви собі, 2% жінок мають на грудях один або кілька «зайвих» сосків. Природно, таку аномалію можна зустріти і у чоловіків, але вже значно рідше. Наприклад, якщо уважно розглянути деякі фотографії співака і актора Марка Уолберга, зроблені за часів його модельної кар'єри, на лівій половині його грудей можна побачити третій сосок.

9. Ми звикли до того, що для жінки абсолютно непристойно оголяти груди в публічних місцях. Це особливості нашої культури. Але в світі існує маса країн і народів, для яких оголяти жіночий бюст - абсолютно нормально і жодним чином не заборонено. В кожному куточку планети встановлені свої рамки і правила, які часто залежать від місця і контексту. Наприклад, багато західних культури заохочують оголення жіночих грудей на пляжі, а ось в центрі міста це вже буде вважається непристойним. Нерідкі випадки, коли жінці забороняють оголювати безпосередньо соски, дозволяючи оголяти решту грудей.
10. Багато культури визнали жіночі груди символом родючості, щиро вірячи, що молоко має живу силу. З цієї причини аккадскую богиню родючості Іштар навіть зобразили з безліччю грудей.

11. «Грудна жаба», настільки часто згадується в класичних творах, є звичайнісінькою «стенокардією».
12. На 600000 доларів застрахувала свою величезну груди Доллі Партон, кантрі-співачка.
13. Лоло Феррарі, французька співачка і модель, яка померла в 2000 році, перед смертю потрапила в книгу рекордів Гіннеса як власниця найважчого в світі бюста: вага кожної її грудей становив 28 кілограма. Для цього жінка перенесла 25 пластичних операцій, після чого носила спеціальний бюстгальтер.

14. З усіх зірок, найсильніше публіку цікавила саме Брітні Спірс: практично кожен фанат співачки бажав знати, справжня у дівчини груди або силіконова. В інтернеті навіть був створений сайт, повністю присвячений цьому питанню.
15. У 1996 році на екрани вийшов не зовсім звичайний документальний фільм «Груди». За сюжетом, 22 героїні у віці від 11 до 84 років міркували на тему жіночих грудей, як з медичної точки зору, так і з гумористичної. Деякі учасниці навіть оголили свій бюст.
16. Десятихвилинне роздивляння жіночого бюста корисно для серця і прирівнюється 30 хвилинам занять в спортзалі. Медики з'ясували, що чоловіки, регулярно що розглядають красиві жіночі груди, можуть похвалитися більш рівним пульсом і низьким тиском, ніж ті, хто обділений таким задоволенням.

17. Збільшення грудей за допомогою гіпнозу активно практикувалося в 70-і роки. Але навіть самі гіпнотизери та автори програм стверджували, що їх методика спрацьовує лише в 28% випадків. Така мізерна статистика досі не заважає "умільцям" продавати диски з програмами, гіпнотизуючими бюст.
18. Вперше операцію по збільшенню грудей, яка була документально підтверджена, провели в 1895 році. Вінценц Черні, хірург з Австрії взяв зі спини пацієнтки жир, а потім закачав його їй в груди. На силіконові імплантанти медицина перейшла в 50-60-і роки, а до цього в хід йшли самі немислимі матеріали: шерсть, слонова кістка, каучук, скляні кульки, губки з поролону і гутаперча.

19. Різні народи світу мають свої жаргонні позначення жіночого бюста. Цікаво, що тріо ZZ TOP носить назву, яка також було помічено в цьому великому списку.
20. Вага однієї жіночих грудей становить приблизно пів кіло - це 1% від загальної маси тіла жінки (в середньому). Плюс до всього, в жіночому бюсті міститься 4-5% жирових клітин по відношенню до загальної їх кількості в організмі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю