» » » Секс після сварки: панацея чи плацебо?
Усі новини

Секс після сварки: панацея чи плацебо?

Секс після сварки: панацея чи плацебо?

Завдяки викиду адреналіну під час сварки у багатьох пар проявляється сильне сексуальне бажання
Ні для кого не секрет, що секс, завершальний будь-яку сварку - досить поширене явище. Але як пояснити той факт, що агресія і сексуальність так гармонійно поєднались разом? Та й чи можна вважати, що сварка з настільки пікантним фіналом дійсно завершилася, а не просто має тимчасовий характер?
За визнанням багатьох пар, завдяки викиду адреналіну під час сварки, у них проявляється незвичайну сексуальне бажання, та й сам процес заняття любов'ю приносить набагато більше задоволення, ніж мирний статевий акт. Сексологи стверджують, що секс після сварки - це своєрідний спосіб показати, що партнери все ще порушують один одного, а все інше другорядне. І чим більший емоційне забарвлення мав конфлікт, тим яскравіше буде інтимна близькість після нього.
Чи допомагає секс охолодити запал розсердженого партнера?
Психологи вважають, що допомагає, але не завжди. Завершити сварку за допомогою сексу зазвичай частіше хоче чоловік. Такий настрій з'являється у нього в зв'язку з ворожим ставленням до жінки і підсвідомим бажанням її підпорядкувати. Не виключено, що і жінки часто відчувають схоже.
Але для багатьох людей сексуальність і агресивність не здатні ужитися разом. Тому ні в якому разі не можна вважати секс універсальним засобом для завершення конфліктів з другою половинкою.
Читай також: Як часто можна сваритися парам?
Чи може секс вирішити саму проблему?
Ніхто не відповість на це питання однозначно. Але ясно одне: секс в фіналі сварки дійсно згладжує гострі кути і нагадує партнерам про найважливіші речі. Взагалі, психологи не радять зловживати таким приємним методом примирення, тому що дійсно серйозна проблема, відсунута на другий план, з плином часу лише посилить обстановку.
Чому секс після сварки яскравіше, ніж звичайний?
На думку вчених, під час сварки між партнерами значно зростає психологічна дистанція, що дозволяє їм відчути один одного в якійсь мірі чужими. А це завжди нові яскраві відчуття. Плюс до всього, під час сварки значно підвищується емоційність, активізуючи і загострюючи сексуальне бажання.
Але трапляється і так, що після конфлікту збудження і бажання зайнятися сексом геть пропадають як у одного, так і у обох партнерів. Найчастіше подібну ситуацію можна спостерігати у жінок. Як правило, виною всьому - довіру своєму партнеру, яке він міг істотно підірвати в процесі сварки.
І ще. Не варто вводити в звичку інтимну близькість, як головний метод примирення, адже з плином часу секс неминуче почне здаватися поверхневим, а сексуальне збудження і бажання і зовсім пропадуть.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю