» » » Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?
Усі новини

Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Кожному чоловікові відомо це неприємне почуття, коли його жінка, здавалося б, без всяких очевидних причин, наполегливо відмовляється від сексу
Кожному чоловікові відомо це неприємне почуття, коли його жінка, здавалося б, без всяких очевидних причин, наполегливо відмовляється від сексу. При цьому можуть наводитися найрізноманітніші відмовки - починаючи від втоми і закінчуючи анекдотичної головним болем. MEN's LIFE допоможе вам впоратися з цією проблемою і розібратися, чому насправді вона відмовляє.
Вона на вас ображена
Повірте, якщо жінка ображається на вас, вона просто не зможе вступити в інтимні стосунки. Для неї це нерозривно пов'язано - відсутність образи, тобто хороше, тепле ставлення, і бажання сексу. При цьому врахуйте, рідко яка жінка скаже про це прямо, - швидше за все, вона буде просто мовчки злитися і відвертатися до стіни.
Що робити? Ваше завдання - викликати її на відверту розмову, з'ясувати свою провину, постаратися заспокоїти і переконати, що більше цього не повториться. Якщо ви все зробили правильно, щиро і делікатно, цілком можливо, що в цей вечір у вас буде секс!
Вона дуже втомилася
Жінка може весь день мріяти про бурхливу ніч із вами, але, якщо їй довелося виконувати службові обов'язки на протязі 8-9 годин, потім бігати по магазинах, тягти додому сумки, готувати вечерю, мити посуд і прибирати в квартирі - навіть не мрійте, що в ліжку ви отримаєте ласкаву кішечку. Бідолаха просто миттєво засне, ледь її голова торкнеться подушки!
Що робити? Допомогти! Якщо жінка, повернувшись додому з роботи, побачить блискучу чистотою квартиру і відчує запаморочливі запахи з кухні - ввечері вас чекають неймовірні відчуття! Якщо не готові до кухонним подвигам - зводите жінку в ресторан або хоча б замовте піцу додому.
Їй не подобається секс
Найчастіше це відбувається з недосвідченими дівчатами. Найімовірніше, у неї був якийсь негативний досвід минулого, - такий же недосвідчений коханець або зробив їй боляче, або просто не зумів принести задоволення. Тепер вона без жодного ентузіазму думає про повторення невдалого епізоду.
Що робити? Все у ваших руках! Поступово відкривайте перед нею таємниці і принади інтимних відносин , Думайте не про себе, а в першу чергу про неї, і через деякий час ви будете винагороджені за терпіння і доброту: дівчина, спробувавши справжній секс, стане пристрасної і вдячної коханкою.
Чому жінка відмовляється від сексу і що з цим робити?

Їй здається, що вона не сексуальна
Можливо, їй не хочеться навіть роздягатися перед вами, тому що у неї з'явилися зайві складки на животі. Жінки надають таким дрібницям величезне значення. У них навіть може розвинутися комплекс.
Що робити? Та нічого особливого - просто зробіть їй хороший розігріваючий масаж, скажіть кілька компліментів , І жінка відразу відчує себе бажаною і красивою.
Вона вважає, що секс нудний
Що ж, і таке трапляється. Неможливо постійно відчувати сильний потяг, загострення пристрастей час від часу слабшає. При цьому ви можете хотіти її як і раніше, а вона не бачить нічого цікавого в черговому інтимі.
Що робити? Постарайтеся урізноманітнити ваші стосунки. Способів існує безліч - починаючи від вечері з афродизіаками, який ви подасте їй в ліжко, і закінчуючи який-небудь незвичайної секс-іграшкою.
Ви перестали її порушувати
Ще недавно вона спалахувала буквально від одного вашого дотику, а зараз ніщо не в силах її завести. Значить, просто-напросто прийшов час, коли ви її не збуджуєте як чоловік.
Що робити? Придивіться до себе: якщо ви перестали намагатися їй сподобатися, не стежите за собою, не голитеся перед тим, як лягти в ліжко, то дивуватися тут нема чому. Можливий і інший варіант - це у неї завівся хтось інший! Якщо це і справді так, що ж, вам залишається або змиритися, або знайти іншу - ту, яку будете порушувати саме ви.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю