» » » Французький поцілунок: як ЦЕ правильно робити?
Усі новини

Французький поцілунок: як ЦЕ правильно робити?

Французький поцілунок: як ЦЕ правильно робити?

Хвилювання, радість, здивування, бажання, пристрасть - всі ці та багато інших емоції ви зможете отримати, цілуючись "по-французьки"
Хвилювання, радість, здивування, бажання, пристрасть - всі ці та багато інших емоції ви зможете отримати, цілуючись "по-французьки". Адже французький поцілунок - це чарівництво, сближающее душі закоханих. І їхні мови теж.

Є контакт

Сам термін "французький поцілунок" прийшов в російську мову як елемент французької культури, яка завжди асоціювалася у всіх з темою любові. У Франції цей поцілунок називається "поцілунком душ" - це контакт мов, акт не менш інтимний, ніж секс. Такий поцілунок збуджує, освіжає і тонізує, а ще впливає на ваші почуття, повідомляючи вам, що нервові закінчення працюють цілком справно.
Для початку підготуйтеся до французького поцілунку морально. Наприклад, уявіть, що рот вашої партнерки - це ваш рот, тому там можна робити все: водити мовою, вивчаючи територію, торкнутися зубів партнерки - коротше, відірватися на всю котушку.

Граючий мову

Французький поцілунок триває від 30 секунд до п'яти хвилин. Більшість людей укладаються в 60 секунд, при цьому дихають через ніс. Запам'ятайте одне правило: після справжнього французького поцілунку ви повинні трохи задихатися і бути порушеними. Ну або хоча б зробити вигляд. Ще кажуть, що від правильного поцілунку паморочиться голова, б'ється серце, тремтять коліна і підскакує тиск - стан приблизно як під час автокатастрофи, тільки обходиться все без жертв. Щоб обійтися вже зовсім без постраждалих, ось пара цінних порад.

• Починати краще з поцілунків губами - після чого плавно відкрийте свій рот. Цілком можливо, що партнерка повторить вашу дію - якщо немає, спробуйте посмоктати її нижню губу. Це може допомогти їй розслабитися. Коли ж вона відкриє рот, починайте активно працювати язиком.

• Спробуйте легенько вкусити мову партнерки - тільки будьте гранично обережні. Їй, можливо, може знадобитися час, щоб звикнути до такої манери цілуватися, але рано чи пізно це станеться.

• Чи можете посмоктати мову партнерки, як соломинку, через яку п'єте коктейль. Можливо, вам доведеться посильніше обійняти свою обраницю і притягнути до себе, щоб вона не відскочила в подиві.

• Міняйте силу тиску. Примусьте вашу дівчину губитися в здогадах з приводу того, що ви будете робити через мить. Спробуйте цілуватися неначе під музику: то швидко, то повільно, то тихіше, то голосніше.

• Чи можете натиснути на мову партнерки - особливо приємно буває, коли вона зрозуміє, в чому тут фішка, і почне чинити опір своїм язиком.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю