Усі новини

Правила сексу на одну ніч

Правила сексу на одну ніч

Якби чоловіки йшли деяким простим правилам, секс на один раз став би мрією жіночого населення всієї земної кулі
80% мешканок Великобританії виступають проти зазначеного виду проведення дозвілля. А даремно - якби чоловіки йшли деяким простим правилам, секс на один раз став би мрією жіночого населення всієї земної кулі.

Секс на один раз: де?

Для сексу на раз краще підійде її квартира. По-перше, ви могли просто не потурбуватися належної підготовкою свого житла до того, щоб впустити в нього чарівну незнайомку, - тож годі заздалегідь її шокувати. По-друге, ви завжди зможете відступити, якщо все піде трохи не за планом (наприклад, вона пред'явить довідку про психічне нездоров'я і витягне з-під столу ніж-тесак). А йти в засмучених почуттях - це не те саме, що виганяти зі своєї квартири бризкає слиною фурію.

Секс на раз і техніка безпеки

Прийти додому з милим сувеніром на кшталт блідої трепонеми явно не входить у ваші плани. І в плани вашої випадкової супутниці теж. Тому подбайте про безпеку всього, що відбувається. І після ночі любові не полінуйтеся - сходіть і перевірте, навіть якщо подібні пригоди не часто відбуваються з вами.

Відомий дослідник феномена спокусників Ніл Страусс (автор бестселера "Правила гри") взагалі радить щодня класти в задню кишеню.

Попрацюйте мовою

Ви, ймовірно, до цього теж не займалися сексом з цією милою дівчиною, тому чим більше вона дізнається про вас, тим краще. Не мовчіть - проінформуйте випадкову партнерку про те, що ви любите, а що - не дуже. Все-таки це секс на один раз, ви ніколи не побачите один одного, тому нічого грати в джентльмена.

Джентльменську правило

В кінець кінців, ніхто не гарантує вам, що секс на раз і справді вийде просто космічним. Ви самі цього захотіли - тому розлучитися краще по-джентльменськи. Можливо, вам ще не раз доведеться зіткнутися з цією дівчиною, до того ж є ймовірність того, що вона розрекламує вас своїм подругам. Хто знає, може бути, їх у неї півкраїни.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю