Усі новини

5 способів продовжити статевий акт

5 способів продовжити статевий акт

Почув кинуте в твою адресу слово "скоростріли"? Не варто радіти, навряд чи дівчата знають про твої досягнення в грі CS, скоріше, справа стосується саме сексу, точніше його тривалості
Починаєш помічати, що знайомі подруги з твоєї колишньою дівчиною активно обговорюють тебе, сміються і ти в цей же час чуєш від них слово "скоростріли". Не варто радіти, навряд чи дівчата знають про твої досягнення в грі CS, скоріше, справа стосується саме сексу, точніше його тривалості.

Що ж робити в такому випадку? Не варто стрімголов ноги бігти в найближчу аптеку за таблетками, вони все одно тобі навряд чи допоможуть. Бабка Агрипина з сусіднього села теж навряд чи допоможе. Для того, щоб продовжити статевий акт, потрібно взяти себе в руки, тобто зібратися з духом і прочитати кілька порад про те як продовжити статевий акт, які ми підготували саме для тебе.

Отже, почнемо:
1) Як продовжити статевий акт? Найперше і напевно саме просто - це під час сексу скористатися презервативом. Він значно знижує чутливість головки члена, завдяки цьому еякуляція настає значно пізніше.

2) Як чоловікові продовжити статевий акт? Можна спробувати освоїти техніку, яку в народі називають "техніка стиснення". Коли ти відчуваєш, що еякуляція наближається, потрібно великим і вказівним пальцем стиснути статевий член трохи нижче голівки, саме в тому місці де головка зростається з вуздечкою. До речі, це може зробити і ваша партнерка.

3) Як продовжити статевий акт? Тренуйся не тільки в ліжку, але і за її межами. Тобі потрібно навчиться скорочувати м'язи промежини точно так же, як ти це робиш коли хочеш помочитися. Всього лише 15 скорочень, 2 рази протягом дня, тобі значно допоможе в потрібний момент. При цьому не тільки в плані кількості, але і самого якості.

4) Як продовжити час статевого акту? Перед початком статевого акту, можна буде сходити в туалет по-маленькому. Більшість чоловіків вважають цей спосіб ефективним, завдяки цьому, ти значно відстрочити сім'явиверження. А також багато радять перед сексом трохи помастурбіровать. Але ось тут саме головне не переборщити з цією справою. Тому що потрібно бути впевненим, що в ліжку ти зможеш відпрацювати подвійну програму.

5) Як продовжити статевий акт? П'ятий і останній спосіб вважається найефективнішим. Для того, щоб довго не кінчати, потрібно якомога частіше займатися сексом. Якщо тобі вдасться зробити секс регулярним, то ніяких проблем з швидким сім'явипорскуванням у тебе не буде.

Сподіваємося, що тобі допоможуть наші поради про те, як продовжити статевий акт. Адже для більшості чоловіків це хвора тема, так як ніхто з чоловіків не хоче засмутити свою партнерку в ліжку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю