Усі новини

10 чоловічих помилок в сексі

10 чоловічих помилок в сексі

Правила хорошого тону потрібно дотримуватися не тільки в гостях, на вулиці, на роботі, в театрі, церкви і нічному поїзді, а й у власній спальні
Правила хорошого тону потрібно дотримуватися не тільки в гостях, на вулиці, на роботі, в театрі, церкви і нічному поїзді, а й у власній спальні. І не бійтеся, інтимний етикет не вихолощує пристрасть і не перетворює мачо в слюнтяя: навпаки, джентльмен при інших рівних завжди сексапільні необтесаного мужлана. А щоб не виказати себе такими, будь ласка, уважно вивчіть найпоширеніші способи повестися по відношенню до жінки нечемно і не допускайте цих помилок!

1. Не нехтуйте гігієною

Від вас, вашої одягу і білизни не повинно погано пахнути. Навіть в польових умовах, маючи під рукою упаковку вологих серветок і літр води, в мінімально прийнятну кондицію себе привести можна, ну а вже вдома свиней і зовсім немає виправдань. Раптова пристрасть почекає п'ять хвилин, необхідних, щоб збігати в душ, і нікуди не дінеться. А якщо дінеться - хм, чи була вона?

2. Не зривайте з неї одяг


Я маю на увазі, в буквальному сенсі слова. У кіно це виглядає, звичайно, р-р-романтично, але в житті є псування чужого майна. До того ж пахне насильством.

3. Роздягніться повністю або не роздягайтеся зовсім


Це не тільки горезвісні шкарпетки, а й, наприклад, сорочка з краваткою на чоловікові, голом нижче пояса. Це грубо по відношенню до жінки, оскільки як би говорить: "Я не настільки тебе поважаю, щоб попрацювати не виглядати повним ідіотом".

4. Не забувайте про попередні пестощі

Винятки можливі - у швидкому і грубуватому сексі є своя принадність. Але не треба робити їх нормою життя.

5. Геть телефон!

Відповідати на дзвінки під час сексу - верх хамства. Я готовий допустити, що раз в декілька років бувають телефонні розмови, які не можуть півгодини почекати і від яких залежить доля. Значить, раз в декілька років, чекаючи такого дзвінка, відмовтеся від сексу. В інших випадках, вирушаючи в ліжко, відключайте телефон або хоча б звук. Так, і якщо ви забули це зробити, а він дзвонить голосно і наполегливо, відволіктися на секунду, щоб скинути виклик, можна. Відповісти, навіть щоб сказати тільки, що зараз зайняті, - немає.

6. Не всі сюрпризи однаково приємні


Ніколи не починайте анальний проникнення без попередження. Навіть якщо це ваша рідна дружина, з якою ви прожили 20 років і твердо знаєте, що вона просто обожнює анальний секс. А з новими партнерками, чиї пристрасті ви ще не дуже добре вивчили, на будь-які не цілком конвенційні дії краще спочатку запитати дозволу. І в першу чергу це відноситься до еякуляції на обличчя: в реальному житті любительок буккаке куди менше, ніж в японському порно.

7. Не всі сюрпризи однаково приємні - 2

Якщо у вас є фетиші і фантазії, що далеко виходять за рамки сексуального мейнстріму, і ви хотіли б втілити їх в життя, не полінуйтеся провести "попередні переговори". Запевняю, яких би широких поглядів не була ваша пасія, отримавши без всяких пояснень коробку з страпон в подарунок, вона знервована. І матиме рацію. Що до пояснень, то краще робити це в обстановці інтимної, довірчої, але не безпосередньо в ліжку.

8. Ви тут не один


Закінчити під час коїтусу може лише одна жінка з трьох. Відповідальності за оргазм інших двох ви не несете, але запропонувати допомогу або хоча б дати подрузі можливість досягти його самостійно, виділивши в ході сексу час на її задоволення (бажано ще раніше за ваше), - повинні.

9. Не забувайте про пестощі "відразу після"


Ну ви знаєте - поцілувати, полежати обнявшись, нашептати ніжностей або хоча б поговорити про милих дрібницях. Чоловіки, мирно хропуть через п'ять хвилин після оргазму, увійшли в анекдоти, але, право, чоловіки (або коханці), через п'ять хвилин після оргазму вже втупивши в комп'ютер або телеящик, нітрохи не краще.

10. Викиньте використаний презерватив

Тобто зробіть це самі, не доручав сміття партнерці, залишаючи кондом валятися під ліжком. І зробіть це не відразу (див. П. 9), але незабаром після сексу. Не забудьте і про обгортку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю