» » » Причини чоловічого небажання займатися сексом
Усі новини

Причини чоловічого небажання займатися сексом

Причини чоловічого небажання займатися сексом

Сексологи і психологи все частіше говорять про що склалася останнім часом тенденції чоловічого небажання
Вважається, що чоловіки думають про секс кожну вільну хвилину, а ось жінки зазвичай намагаються ухилитися від подружніх обов'язків. Але сексологи і психологи все частіше говорять про що склалася останнім часом тенденції чоловічого небажання. Чоловікам не до сексу, і причин тут безліч: від навколишнього середовища до психологічних нюансів.

1. Слабкий і сильна стать по-різному націлені на секс. Ця різниця визначена самою природою. Жінки можуть спокійно витримати тривале утримання, але варто їм закохатися - і сексуальна енергія починає вирувати, лібідо різко активізується. У чоловіків, навпаки, сексуальне бажання ніяк не пов'язане з почуттям закоханості. Секс для них - це, перш за все, засіб для продовження роду, яке в чоловічій природі є одним з найсильніших інстинктів. Загострення чоловічого бажання незмінно відбувається в ситуації, що асоціюється з можливістю продовжити рід. Наприклад, коли чоловік спілкується, фліртує з незнайомою жінкою.

Зрозуміло, далеко не кожен чоловік шукає нових знайомств, підкоряючись своєму інстинкту продовження роду - все-таки на нашій поведінці сильно позначаються загальноприйняті норми культури і моралі. Але спільне проживання з навіть дуже коханої обраницею втихомирює чоловічу пристрасть - така суть чоловічої сексуальності. Тобто чоловік, безсумнівно, може отримувати (і отримує) задоволення від сексу з постійною партнеркою, але ставиться до цього процесу спокійно. А ось жіноча сексуальність в стабільній інтимного життя, навпаки, розквітає, і сімейний секс може заводити жінку набагато сильніше, ніж чоловіка.

2. За часів наших далеких предків у чоловіках цінувалися і культивувалися «сильні» якості - фізична витривалість, спритність. Сучасні чоловіки живуть в умовах, які не вимагають особливої ​​маскулінності: чоловікові зовсім не потрібно бути могутнім самцем, щоб вижити і продовжити рід. За словами фахівців в чоловіках останніх поколінь все помітніше розвиваються психологічні властивості, які і виходять на перший план. І переживати якісь події чоловіки можуть не менш гостро, ніж жінки. Однак подібні почуття у чоловіків в суспільній уяві все ще вважаються проявом недозволеною слабкості, чоловічі образи і сльози не прийнято афішувати, їх прийнято приховувати. А невисловлена ​​образа і звичка придушувати в собі емоції «б'ють» по чоловічої потенції.

3. Ритм життя сучасних людей справедливо називають «божевільним». Чоловіки багато працюють, властивий їм дух суперництва штовхає їх на участь в гонці із заробляння грошей. Вони часто харчуються фаст-фудом і відчувають численні стреси. Все це, безумовно, позначається на чоловічому здоров'ї. Серед молодих чоловіків стрімко поширюються хвороби, ще не так давно вважалися віковими - інфаркт в 30 років вже не є винятковим випадком. При цьому у чоловіків знижений больовий поріг, вони бояться (часто панічно) лікарень і лікарів, які можуть зробити їм боляче своїми уколами і крапельницями.

Коли чоловіки відчувають неполадки в організмі, вони підсвідомо уникають сексу. Таким чином вони економлять сили і енергію, необхідну для відновлення здоров'я. Крім того, чоловіче лібідо можуть знизити лікарські препарати, наприклад, гіпотензивні або гормональні.

4. Сексуальність чоловіків (як і жіноча) підпорядковується біоритмам. Сплеск бажання і висока потенція, наприклад, спостерігаються у більшості чоловіків рано вранці, приблизно о 600. Наступні три години чоловіча сексуальність знаходиться на досить високому рівні, а ось в період з 1300 до 1500 годин - повний штиль. Вечірньої пори, десь з 1800 до 2000 годин чоловіче лібідо знову дає знати про себе.
Відчувають чоловіки і сезонний сексуальний голод. За спостереженнями фахівців в кінці літа і на кінець зими - в серпні і лютому - у чоловіків, що називається, від пристрасті просто зносить дах.

Статистика

Чому чоловіки не хочуть сексу?


- 1628% чоловіків відмовляють жінкам у сексі через те, що у них з'являється нова пасія;

- 3256% уникають близькості через проблеми на роботі або ж фінансових;

- 4419% вважають за краще сексу телевізор, тому що пропадає інтерес до партнерки;

- 2791% не хочуть сексу в результаті зниженого гормонального фону.

Опитування

У кількох європейських містах було проведено опитування серед чоловіків. У числі названих ними причин сексуального небажання на першому місці опинилася злість на партнерку через нез'ясованих відносин. Також з'ясувалося, що чоловікам не до сексу, коли вони опиняються в ситуації, що нагадує про пережиту колись сексуальну травму. І якщо партнерка розтовстіла.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю