» » » 10 головних чоловічих помилок в ліжку
Усі новини

10 головних чоловічих помилок в ліжку

10 головних чоловічих помилок в ліжку

Не всі чоловіки під час сексу помічають і знають, що вони роблять неправильно по відношенню до жінки
Не всі чоловіки під час сексу помічають і знають, що вони роблять неправильно по відношенню до жінки. Зате все це прекрасно знають, помічають і розуміють представниці слабкої статі. Вони навіть розробили ряд рекомендацій, дотримуючись яких представники сильної статі зможуть уникати ряду часом фатальних помилок.

Помилка №1. Байдуже ставитися до того місця, в яке ви збираєтеся привести жінку

У кожної жінки свої переваги з приводу відповідного місця і часу, але якщо вона погоджується на ваш варіант, то він повинен бути чистим і акуратним: ніяких коробок з-під піци і пивних банок на підлозі, брудних чашок і шкарпеток по всій кімнаті, неприємного запаху . Зробіть прибирання, підготуйте приємну музику, келих вина або шампанського і так далі, в загальному мінімальний джентельменський набір.

Помилка №2. Нехтувати прелюдією

Час від часу ми всі відчуваємо напади пристрасті, коли витрачати час на прелюдію було б нерозумно. Однак так відбувається не завжди і зазвичай прелюдія сприяє розпалюванню пристрасті у жінок. Якою має бути прелюдія, довгою або короткою, залежить від вашого вміння відчувати партнерку. Від цього залежить, які спогади ви залишите про себе. Відсутність прелюдії матиме наслідком те, що партнерка не зазнає оргазму, а це значить, що ніч, проведену з вами, вона захоче забути якомога швидше.

Помилка №3. Втрачати контроль над своїми почуттями

Ви не втрачали самовладання, коли вона сиділа поруч з вами в плаття з глибоким вирізом і спокусливо посміхалася. Ви були стримані, коли їхали в машині і коли сиділи поруч на дивані, і вона, ніби ненароком, поклала вам руку на коліно. Так чому в ліжку ви повинні втратити над собою контроль? Дотримання стриманою лінії поведінки змусить вашу партнерку бажати вас ще більше, що в підсумку обернеться незабутнім сексуальним досвідом для обох.

Помилка №4. Ігнорувати мову її тіла

У більшості випадків жінки соромляться сказати прямо, чого вони чекають від партнера в сексі, зате їх тіло сигналізує про це в точності. Треба просто не ігнорувати ці знаки. Слідкуйте за тим, як вона відповідає на ваші дотики, і ви зрозумієте, як її пестити - ніжніше або жорсткіше. Не звертайтесь з жінкою, як з надувною лялькою, і будете винагороджені.

Помилка №5. Бажати всього і відразу

Жінки віддають перевагу пробувати щось "гостреньке" з партнером, з яким вони довіряють. Це відбувається не відразу. Вам ні в якому разі не можна їх квапити і намагатися форсувати події. Впроваджуйте нові позиції і відкривайте свої фантазії поступово, але впевнено.

Помилка №6. Ставитися до жінки нешанобливо


Незважаючи на те, що в порнофільмах створюється образ мачо, що відноситься до партнерки зневажливо, в реальному житті цей фокус проходить рідко. Жінка може підіграти вам спочатку, щоб принести задоволення, але потім її реакція буде вкрай негативною. Якщо вас дійсно захоплює такого роду секс, то потрібно бути повністю впевненим, що ваша партнерка дотримується тих же поглядів на грубість, еякуляцію на неї і зневажливе звернення, перш, ніж все це втілювати в життя.

Помилка №7. Командувати


Якщо ви хочете повідомити партнерці про ваші бажання в ліжку, про те, як їй краще рухатися і яку позу прийняти, не треба цього робити командним тоном. Можна сказати їй про свої бажання м'яким голосом і дивлячись з ніжністю в очі. Можна взагалі нічого не говорити, просто м'яко направити її тіло в потрібному напрямку і простежити за її реакцією. Ніжний підхід дає більше результатів.

Помилка №8. Ігнорувати її ерогенні зони

Крім очевидних ерогенних зон, у жінки існує ще багато інших менш помітних, але не менш значимих місць. Не обмежуйтеся тільки грудьми, пестіть ключицю, ніжно рухайтеся пальцями уздовж спини, цілуйте стегна і ноги, пограйте зі ступнями.

Помилка №9. Вважати, що раз у вас був оргазм, значить, ваша партнерка також залишилася задоволеною

Пам'ятайте, що, крім вас, в сексі брала участь жінка, якій також хотілося б випробувати оргазм. По крайней мере, спробуйте задовольнити її. Як відрізнити справжній оргазм від імітації: після оргазму жінка не надто розташована до ведення постільних бесід, вона краще трохи вздремнет разом з вами.

Помилка №10. Йти відразу після сексу

Це одна з найогидніших речей, які може зробити чоловік. Якщо вам настільки неприємна жінка, з якою ви провели ніч, то, по крайней мере, поговоріть з нею хвилин 30 перед тим як піти. А наступного разу краще скористайтеся послугами професіоналки. Це буде чесніше.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю