» » » Як правильно використовувати презерватив?
Усі новини

Як правильно використовувати презерватив?

Як правильно використовувати презерватив?

Надягання презервативів може здаватися простим і природним навиком, однак робите ви все правильно на 100%?
Надягання презервативів може здаватися простим і природним навиком, однак робите ви все правильно на 100%? Багато впевнені в собі користувачі презервативів насправді роблять масу банальних помилок

Проаналізувавши близько 50 робіт на тему використання презервативів, експерти зробили висновок, що навіть така проста дія не дається людям без помилок.

Приблизно до 50% людей надягають презерватив до кінця статевого акту, що ніяк не захищає їх від венеричних захворювань.

Близько 44% людей знімають презерватив до закінчення статевого акту, що, знову-таки, загрожує венеричними хворобами і небажаною вагітністю.

До 25% чоловіків повністю розкручують презерватив перш, ніж надіти його. Залишається лише гадати, як вони використовують його після цього.

До 45% респондентів не знають про те, що на кінчику презерватива слід залишати порожнє місце для насіння. 48% жінок і 41% чоловіків зізналися, що не видавлюють повітря з кінчика презерватива перед використанням.

До 30% коханців намагаються надіти презерватив навиворіт, а потім, помітивши помилку, вивертають його і використовують.

11% жінок і 8% чоловіків пригадують, що не завжди повністю розгортають презерватив перш, ніж почати, статевий акт.

До 11% користувачів відкривають пакетик з презервативом за допомогою гострого предмета, який може пошкодити його структуру і зробити ваші спроби захиститися марними.

До 82% жінок і 74% чоловіків зізналися, що ніколи не перевіряють презерватив на відсутність пошкоджень перш, ніж почати його використовувати.

До 25% коханців не користуються лубрикантами. Якщо займатися сексом в презервативі занадто довго без додаткового змащення, він може розірватися.

3% жінок і 4% чоловіків користуються мастилом на масляній основі разом з латексним презервативом. Це послаблює латекс і підвищує ризик пошкодження презерватива.

До 33% опитаних розповіли, що коли-небудь використовували один і той же презерватив більше одного разу.

До 19% респондентів зберігають презерватив в недозволеному місці - на сонце або в гаманці, де латекс може пошкодитися.

Презервативи повинні зберігатися в прохолодному сухому місці подалі від прямого сонячного світла. Кишеню брюк - не найкраще місце для їх тривалого (тижні і місяці) зберігання. Температура в кишені вище температури, потрібної для тривалого зберігання презервативів. Крім того, при тривалому знаходженні в кишені брюк через постійне тертя можливе порушення цілісності упаковки.

При покупці презервативів зверніть увагу на термін їх придатності. Використання прострочених презервативів - одна з найбільш поширених причин розривів. Купувати презервативи краще в аптеці, а не в кіоску. В аптеці менше шансів купити прострочені презервативи. Крім того, в аптеці найчастіше дотримується температурний режим. У кіоску Вам можуть продати презервативи, які лежали на вітрині під відкритим сонячним світлом; взимку в кіоску презервативи можуть перебувати при мінусовій температурі.

Рекомендації по правильному застосуванню презервативів:

- Перед використанням презерватива переконайтеся в термін його придатності та цілісності упаковки.

- Розкривати упаковку треба обережно, не вживаючи гострих предметів (ножі, ножиці, зуби). Чи не зашкодить презерватив гострим нігтем.

- Як правильно одягати презерватив? Презерватив слід одягати на ерегований (твердий) член. Відтягніть крайню плоть і надіньте презерватив на головку члена. Стискаючи великим і вказівним пальцем, видавіть повітря з резервуара (соска) на кінчику презерватива. Розкачайте презерватив на всю довжину статевого члена.

- Презерватив повинен бути одягнений в протягом всього статевого акту.

- Після закінчення статевого акту акуратно зніміть презерватив.

- Ніколи не використовуйте презерватив двічі.

Дуже важливий момент - застосування додаткового змащення при використанні презерватива. Мастила на жировій основі (вазелін, дитячий крем, крем для рук, мінеральне масло для масажу) руйнують латекс, що легко може привести до розриву презерватива. Мастило повинна бути спеціальної - на водній основі. Її можна купити в аптеці або секс-шопі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю