» » » Секс і алкоголь, або Коли пора звертатися до лікаря?
Усі новини

Секс і алкоголь, або Коли пора звертатися до лікаря?

Секс і алкоголь, або Коли пора звертатися до лікаря?

Як більшість з нас уявляє собі романтичну зустріч чоловіки і жінки? Мерехтливе полум'я свічок, квіти і вишукане вино в келихах А як все буває в реальності?
Як більшість з нас уявляє собі романтичну зустріч чоловіки і жінки? Мерехтливе полум'я свічок, квіти і вишукане вино в келихах. У приємній близькості від цієї краси розкішна ліжко, в затишних обіймах якої буде продовжена зустріч


А як все буває в реальності?

З космічною швидкістю і нерозбірливістю випиті з приводу знайомства або для хоробрості напої (пиво, вино і горілка в різноманітних комбінаціях), а потім до образливого квапливий або ж до відрази млявий секс. В одному з оповідань улюбленого нами С. Довлатова є такий епізод: молода людина приїжджає на дачу до одного з жінкою старше і досвідченіше його і збирається провести незабутню ніч. Для хоробрості він випиває більше, ніж йому слід було б, а потім в його свідомості настає провал Вранці пасія з презирством заявляє йому: "Він у тебе не тільки не стояв, він навіть не лежав, він валявся ".

Існує міф, що алкоголь робить партнерів сексуальніше. І справді, під впливом алкоголю люди розкріпачуються, у жінок часто зникає сором'язливість, і часом настільки, що в пору говорити про те, що "гальма відмовили". Так, на перших порах під впливом алкоголю жінка стає більш активною в сексі, але отримати задоволення їй з кожним разом стає все важче - знайте міру, щоб не проспати.

Щоб підстьобнути себе, вона повинна кожен раз випивати все більше. Таким чином, у зловживає алкоголем жінки повністю ламається механізм статевого життя. Те ж саме відбувається і з чоловіком, який під впливом спиртного стає не тільки більш агресивним, але і менш розбірливим: "некрасивих жінок не буває, буває лише мало горілки" - свідчить відчайдушна чоловіча приказка. Звикнувши до чарки перед статевим актом, чоловік вже не мислить себе "удачу в ліжку" без алкоголю.

Сексопатологи іноді радять

Скільки треба випити, щоб зняти напругу, але не впасти в стан алкогольного сп'яніння? Все, звичайно, залежить від міри і градуси обраного напою. І взагалі, чи треба вживати алкоголь перед статевим актом? На ці питання ми повинні або відповісти собі самі, або порадитися з фахівцем. В ході бесід з пацієнтами багато сексопатологи іноді рекомендують вживати алкогольні напої для зняття психологічної напруги в сексі. Припустимо, партнерам належить перша близькість, обидва затиснуті, напружені. Жінка соромиться або ж боїться болю, чоловік - можливої ​​невдачі. Невелика доза грамотно підібраного напою може виявитися дуже до речі. Правда, тут теж є небезпека. Чоловік і жінка можуть утвердитися в глибоко помилковому думці, що секс у них виходить тільки в стані алкогольної "підтримки".

Ретельно вибираємо напої

Ті ж, хто все-таки вирішив "обмити" близькість спиртним, повинні чітко уявляти, що і як пити. Для першої зустрічі найкраще підійде шампанське - напій, що створює святковий настрій, емоційно піднімає над буденністю. Також підійде хороше, дороге, бажано некріплених вино. Крім того, що в ньому мало алкоголю, а значить, і стан сп'яніння настане нескоро, цей напій має масу корисних властивостей. Вино само по собі передбачає квіти, свічки на столі, красиві келихи, музику, напівтемрява - словом, урочистий ритуал, що передує сексуальній грі і повноцінному, приємному сексу. Після акту найкраще випити чарку доброго коньяку. Цей напій знімає втому і благотворно впливає на серцево-судинну систему. Аромат коньяку, його колір, смак, консистенція бадьорять і покращують настрій. Так що прелюдію до сексу починайте з вина, а точку після акта ставте коньяком.

Алкоголь не замінить закоханість

Дуже важливо пам'ятати про те, що розпивання алкогольних напоїв перед близькістю ні в якому разі не повинно ставати правилом. Якщо без міцного секс стає неможливим, то людині - чоловікові або жінці - терміново треба звертатися до лікаря. Тому що це свідчить про серйозні психологічні, а іноді і фізіологічні проблеми, розібратися в яких може тільки фахівець. Алкогольні напої повинні допомагати нести радість, звільняти від попередніх близькості скутості, напруги, а не заміняти собою сексуальний потяг і вже тим більше закоханість.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю