Усі новини

9 рівнів жіночого блаженства

9 рівнів жіночого блаженства

Жінка, згідно з вченням Дао, здатна розпуститися як екзотична квітка. Для цього необхідний тільки досвідчений "садівник" - чоловік, який здатний за допомогою ласк стимулювати процес розкриття.
На відміну від західної сексуальної філософії, яка розрізняє тільки оргазм вагінальний і кліторальний, послідовники Дао відстоюють точку зору, при якій існує саме дев'ять рівнів жіночого блаженства, і ці стадії послідовно змінюють одна одну.

Жінка, згідно з вченням Дао, здатна розпуститися як екзотична квітка. Для цього необхідний тільки досвідчений "садівник" - чоловік, який здатний за допомогою ласк стимулювати процес розкриття.

Причому даоси навіть не розглядають схожі реакції, які жіночий організм може видати при мастурбації, вони вважають істинним розкриттям тільки злягання чоловіка і жінки.

Однак, чоловіки, які виховані в європейських традиціях, навіть не підозрюють про існування ступенів жіночого оргазму. Вони доходять, в кращому випадку, до четвертого рівня і припиняють ласки. А, між тим, це тільки початок

Отже, якщо чоловік зміг дійти хоча б до четвертої стадії, то у нього є всі шанси доставити своїй дамі ні з чим незрівняне задоволення. Це безпосередньо залежить від попередніх ласк. Важливо якомога довше "заводити" один одного, використовуючи для цього найрізноманітніші прийоми: оральний секс, ласки мовою і т.д.

Коли починається власне статевий акт, жінка відчуває різні, досить сильні відчуття, поки, зрештою, не починаються перші ознаки блаженства, які більшість чоловіків, помилково, приймають за "вершину оргазму".

Насправді, не варто зупинятися - найголовніше попереду! Подальша стимуляції здатна привести партнерку на найвищий, дев'ятий рівень сексуального блаженства. Партнер, який "відправився далі", дуже скоро відчує, що жінка починає знову відповідати на його руху.

Далі, не змінюючи тактики, потрібно дійти до самої глибини, коли дама втрачає останні сили і стає відкритою і беззахисною. Ось тут, якщо вона не проти, звичайно, можна дещо змінити ласки або темп злягання.

Дев'ять ступенів до вершини блаженства

Рівень перший: задіяні легкі дихання партнерки важке і переривчасте, рясно відділяється слина.

Другий рівень: "Включається" серце - жінка активно пестить чоловіка мовою.

Третій ступінь: мелодію "органічного" ансамблю підхоплюють селезінка, підшлункова і шлунок, а партнери зливаються один з одним.

Четверта стадія: коли вступають нирки і сечовий міхур - піхву жінки скорочується і виділяє вагінальний секрет.

Рівень п'ятий: "Працює" скелет - повністю розслаблена партнерка починає покусувати чоловіка.

Шостий рівень: печінку і нервова система - жінка обвиває партнера руками і ногами в екстазі.

Сьома ступінь: коли "закипає" кров.

Восьма стадія: майже повне розслаблення м'язів, дама вже не пам'ятає себе, звивається під партнером і намагається вкусити його за соски і інші інтимні місця.

Дев'ятий: найвищий, рівень - "квітка розкривається і повністю віддається у владу чоловікові. На" самому верху "жінка відчуває воістину райське блаженство.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю