Усі новини

Наші сексуальні фантазії

Наші сексуальні фантазії

Людські сексуальні фантазії яскраві, сміливі, але покриті мороком. Що бачать в своїх сексуальних фантазіях жінки і чоловіки? Якщо людина відчуває сексуальні фантазії можна сказати що у нього висока лібідо
Людські сексуальні фантазії яскраві, сміливі, але покриті мороком. Що бачать в своїх сексуальних фантазіях жінки і чоловіки?

Якщо людина відчуває сексуальні фантазії можна сказати що у нього висока лібідо. Ця особливість найбільш яскраво проявляється у жіночої половини: ті жінки, які частіше піддаються сексуальним фантазіям, мають більш сильне сексуальне бажання і випробують більше сексуальне задоволення

Жінки, які вдаються до сексуальних фантазій під час збудження, з більшою ймовірністю відчувають оргазм після закінчення статевого акту. Отже, якщо ви під час сексу зі своєю жінкою уявляєте поруч Анжеліну Джолі, не випробовуйте сильних докорів сумління, так як, можливо, ваша половина в цей час являє себе займається любов'ю з Бредом Пітом. Сексуальні фантазії під час статевого акту у жінок бувають також часто, як і у чоловіків.

Про що це говорить?

Не треба думати, що жінка нещаслива з чоловіком, тільки тому, що в її сексуальних фантазіях присутній хтось інший. Фантазія допомагає жінці посилити збудження. Жінка може бути у всіх сенсах задоволена своїм чоловіком, але фантазія збільшує силу оргазму і відчуття задоволення.

Що бачать жінки і чоловіки в своїх фантазіях?

1. Чоловіки схильні представляти себе з великою кількістю сексуальних партнерів одночасно. У своїх фантазіях вони люблять обмінюватися партнерами, тоді як жінки в своїх фантазіях в основному залишаються з одним партнером, хоча є й винятки.

2. Чоловіки у своїх фантазіях фокусуються на якомусь роді сексуальної активності або частинах тіла. Жінки часто не можуть розкласти свою фантазію «по поличках». Це просто яскраві враження без яких-небудь подробиць. Жіночі фантазії практично завжди обходяться без візуалізації геніталій партнера (чоловічі навпаки). Жінки в своїх фантазіях зосереджені на своїй емоційній реакції на будь-які дії партнера. Вони рідко можуть описати його, але дадуть детальний опис свого образу, аж до предметів гардероба. Жінки також охоче описують почуття, які викликала у них їхня фантазія.

3. Характерною рисою жіночих фантазій є їх романтична обстановка: острів, море, ліс, екзотичні квіти, водоспад, місячне світло і т.п. Багато жінок згадують ще свободу від будь-яких зовнішніх подразників у вигляді телефону і т.п.

4. Жінки часто представляють себе пасивними учасницями статевого акту. Але це не означає, що жінки фантазують про те, як чоловіки беруть їх силою. У жіночих фантазіях такого роду чоловік звичайно повинен докласти зусиль тільки для того, щоб зломити жіноче опору, а потім вести себе ніжно, чуттєво, взагалі, так як подобатися жінкам, а грубість їм не подобатися.

5. Жіночі фантазії більш емоційні, відбивають бажання жінки бути поруч з відданими, турботливими партнерами. Чоловіки частіше бачать в своїх фантазіях секс з декількома жінками, з незнайомками, які приходять і йдуть. Незважаючи на те, що жінки бачать в своїх фантазіях якого-небудь Бреда Піта, насправді в цьому образі присутні риси її чоловіка, коханого, тільки, так би мовити, в оболонці Бреда Піта.

6. Жінки мають бісексуальні фантазії частіше, ніж чоловіки, так як відчувають сексуальне цікавість щодо особин однієї статі.

7. Жіночі фантазії рідко включають будь-які фетиші. Якщо жінка дуже сильно хоче нові туфлі, то її фантазія не переходить в область сексу, а обмежується фантазією про похід в магазин.

Як ви можете використовувати сексуальні фантазії?

Діліться один з одним своїми фантазіями, так як це допоможе вам здійснити деякі з них в реальності. Якщо ви знаєте про сексуальних фантазіях один одного, ви можете зробити сюрприз своєму партнеру /партнерці, здійснивши його /її фантазію.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю