» » » Найпопулярніші чоловічі помилки в питаннях сексу
Усі новини

Найпопулярніші чоловічі помилки в питаннях сексу

Найпопулярніші чоловічі помилки в питаннях сексу

Як жінки, так і чоловіки легко виявляються в полоні інтимних помилок, які, часом, можуть серйозно зіпсувати їм інтимне життя.

Свої уявлення про секс сучасна людина отримує задовго до того, як знаходить собі першого сексуального партнера. Інформацію про інтимне життя сьогодні легко виявити в газетах, журналах, телевізійних передачах, нарешті, в Інтернеті. І тому як жінки, так і чоловіки легко виявляються в полоні інтимних помилок, які, часом, можуть серйозно зіпсувати їм реальну інтимне життя.

Сексологи зібрали «колекцію» найбільш популярних помилок в питаннях сексу, які супроводжують більшість представників сильної статі.

Помилка перша: задоволення жінки залежить від розміру статевого органу чоловіка. Дане оману, старанно культивується ЗМІ, призводить до численних чоловічим комплексам. Але ж насправді якість статевого акту залежить не тільки і не стільки від розмірів певного органу, скільки від настрою, бажання і досвідченості чоловіки, його фантазії і поваги до своєї партнерки.

Помилка друга: жінці потрібно, щоб все було «довго». Насправді ж, статевий акт, що триває кілька годин - це плід фантазії режисерів еротичних фільмів. В середньому нормальний статевий акт триває від десяти до дванадцяти хвилин, і саме цього часу як жінці, так і чоловікові, як правило, цілком достатньо для задоволення і щастя.

Помилка третя: жінки бояться і соромляться говорити «про це». Дійсно, при сторонніх чоловіків, жодна представниця прекрасної статі не стане вести подібні розмови, проте зі своєю коханою людиною більшість жінок хоче бути відвертими. З меншим чи більшим ступенем стиснення, однак, вони погодяться обговорити з партнером інтимну сторону їхнього спільного життя.

Помилка четверта: жінкам подобаються досвідчені чоловіки. Звичайно, пані зволіють партнера, що має деякий досвід не тільки в теорії, а й на практиці. Однак при цьому зовсім не обов'язково, щоб представник сильної статі мав академічний ступінь в області інтимних відносин. В кінці-кінців, всьому, що їй потрібно, жінка вивчить чоловіка сама.

Помилка п'ята: жінкам потрібні ідеально красиві чоловіки. Це не так! Жінок цікавлять чоловіки, на їхню думку, ідеально ніжні, ідеально пристрасні, ідеально ласкаві і ідеально уважні. Якщо чоловік відповідає всім запитам жінки, в даних областях, то вона навряд чи буде, в першу чергу, оцінювати його зовнішню привабливість.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю