» » » Найсексуальніші чоловічі частини тіла
Усі новини

Найсексуальніші чоловічі частини тіла

Найсексуальніші чоловічі частини тіла

Все або майже всі чоловіки хотіли б знати, які саме частини чоловічого тіла є найсексуальнішими на думку жінок.

Все або майже всі чоловіки хотіли б знати, які саме частини чоловічого тіла є найсексуальнішими на думку жінок. Всім цікаво, на що саме (на яку частину Вашого тіла), в першу чергу, звертають увагу представниці протилежної статі. Або іншими словами, в чому саме виражається чоловіча сексуальність?

10 місце - Яскраво виражені плечі

Жінкам подобаються дельтовидні м'язи, на їхню думку це - ознака сили. Деяких - сильно збуджує, коли чоловік рухає плечима, і вони бачать, як виділяється кожен м'яз на його тілі. Жінкам подобається торкатися їх, і тому вони часто роблять масаж своєму бой-френд в цій області.

9 місце - Атлетична груди

Так само, як і ми, вони дивляться на нас, і їм подобається наша груди. Адже нас не хвилює, силікон це або мати-природа, так само і їм далеко байдуже - це анабол, важкі тренування або перейшло у спадок, аби була форма! Більшість дівчат кажуть, що не хочуть перед собою бачити унісексного полупеда з відвислими сосками. Ідеальна груди - невід'ємна частина жіночих сексуальних фантазій.

8 місце - підкачати біцепси

Біцепс сам по собі не виросте. Коли жінка бачить твої міцні руки, чітко окреслену форму м'язів, коли ти в майці демонструєш міць своїх рук, - зрозуміло, що ти дбаєш про себе і тобі не байдуже, як ти виглядаєш. Твої руки готові прийти на допомогу беззахисною жінці! Жінка без розуму, коли під час сексу її загрібають в оберемок і «розмазують по стіні».

7 місце - Чуттєві губи

Виявляється, не тільки нам полювання торкнутися пухленьких жіночих губ, але і багато жінок пруться від чуттєвого чоловічого рота. Одна дівчина розповідала: «Під час поцілунку я впиваються в нього губами до тих пір, поки вони не опухнуть, і тут нам на допомогу приходить лід».

6 місце - Мова

Ця заява може шокувати, але в двох словах реальність така: жінки оцінюють мову, як член, що виробляє слину. І якщо деяким жінкам подобається, коли їм виколупують мовою пломби, то основній масі подобається, коли (ну, ви зрозуміли).

5 місце - Доглянуті руки

«Спочатку я завжди звертаю увагу на руки чоловіка і, якщо вони чисті і доглянуті, я готова лягти з ним у ліжко. Ну, а якщо вони виглядають інакше, то він, мабуть, годиться тільки в сантехніки або в авто-слюсарі ». Жінки дуже турбуються про своїх колготках і ніжних органах, які мужик може пошкодити своїми кігтями.

4 місце - Вузькі стегна

«Вузькі стегна, широкі плечі» - це справжній чоловік. Завжди вважалося, що жіночі стегна повинні бути ширше чоловічих. Вони завжди заздрили нашому вузькому тазі, під час сексу їм подобається тримати нас за наші вузькі стегна.

3 місце - Залізний прес

Ох, як вони пруться від рельєфного преса, схожого на пральну дошку! Але досягти такого - досить-таки нелегко. Адже ти теж не з раду стрибнеш з товстою жінкою в ліжко, - так само і їх не дуже радує та обставина, що треба накручувати твій живіт, щоб дістатися до твоїх затишних куточків. Крім того, рельєфний прес підсвідомо асоціюється жінкою зі здоровим, красивим і доглянутим статевим членом.

2 місце - Доглянутий член

Думалося, що ВІН буде на першому місці, але, виявляється, тільки друге. Ось що ми винесли з розмов з дівчатами: рубай волосатий ліс, так ВІН буде здаватися молодше, товще і довше (але будь акуратний - гірше, коли залишиться тільки ліс).

Ще деякі побажання жінок:

- щоб ВІН був такого ж кольору, як все тіло;

- щоб не сильно виділялися вени;

- не дуже маленький;

- не дуже великий;

- товстий;

- смачно пахне.

1 місце - Попа

«Попи різні потрібні, попи різні важливі». Найбільше на світі жінкам подобаються чоловічі дупи! Вони отримують величезне задоволення, споглядаючи їх, гладячи, кусаючи і т. Д.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю