» » » Секс на одну ніч: всі принади і недоліки
Усі новини

Секс на одну ніч: всі принади і недоліки

Секс на одну ніч: всі принади і недоліки

Сексом без зобов'язань і лише на одну ніч, і відразу на першому побаченні в наш час вже нікого не здивуєш. Навпаки, він стає звичайним явищем, практиковані багатьма людьми

Сексом без зобов'язань і лише на одну ніч, і відразу на першому побаченні в наш час вже нікого не здивуєш. Навпаки, він стає звичайним явищем, практиковані багатьма людьми. І можна довго сперечатися, погано це чи добре, правильно чи неправильно - суті це не змінить. Їм займалися, займаються і будуть займатися, що б не твердили моралісти, батьки і бабусі з сусіднього під'їзду.

Секс на одну ніч. Є в ньому щось Щось, що змушує людей йти всупереч своїм переконанням, наступати на горло принципам і стереотипам, трішечки божеволіти і пускатися «у всі тяжкі» (хоч і в межах однієї ночі і однієї жінки).

Секс на одну ніч. Передмова

Жага пристрасті і пригод, бажання щось змінити в собі або життя і просто бажання конкретної жінки в конкретний час, тобто прямо тут і прямо зараз, і тільки її, - ось що штовхає чоловіка на одноразовий секс. І неважливо, що знайомий з цією жінкою він від сили півгодини і що навіть імені її не знає, - він готовий відкинути всі сумніви і зануритися у вир з головою. А там - будь, як буде!

І, може, не такий поганий секс на одну ніч? Може, є в ньому своя принадність? Коли ти знайомишся з дівчиною і не дивишся на її як на потенційну другу половинку, коли тобі все одно, сопе вона ночами чи ні, і як сильно любить свою маму, коли тобі наплювати на її захоплення колекціонувати м'які іграшки або колишнім однокласником, коли ти можеш не морочитися з приводу ваших відносин (кине чи ні, вийде заміж або як завжди), коли у тебе з'являється можливість повністю розслабитися і проявити себе «у всій красі» без остраху налякати її своїм темпераментом і запросікамі.

Так які вони, переваги одноразового сексу?

Принади сексу на одну ніч

Ніяких зобов'язань і розмов по душах. Тобі не потрібно годинами вислуховувати її скарги і стогони. Ти не зобов'язаний захоплюватися її нової кофтиною (хіба що по мінімуму і заради пристойності, в рамках програми секс-знайомства на одну ніч). Ти не потребуєш в брехливих зізнаннях і доказах симпатії.

Неможливість виявити в жінці будь-яких істотних недоліків. А може, вона й життя не уявляє без домашніх тварин (це при тому, що ти на дух не переносиш котів і собак), а може, вона ненавидить футбол, а може, вона недостатньо розумна, - у тебе просто не буде на ці « дурниці »часу.

Чесність подібних відносин. Ви обидва знаєте, на що йдете і просто радієте нового досвіду і можливості пережити незвичайні сексуальні відчуття. І розлучаєтеся ви після всього пережитого без особливого жалю і, швидше за все, назавжди.

Секс на одну ніч в силу своєї швидкоплинної природи не залишає часу на брехню і виверти. Та й сенс тобі брехати нової «знайомої»? Адже в вряди-годи ти можеш чесно розповісти про свої уподобання в ліжку без остраху бути незрозумілим і відкинутим (все одно її ти більше не побачиш). Та й пішов на все це ти заради можливості відкритися і відірватися по повній.

Погодься, є заради чого піддатися спокусі. Але чи все так красиво і безхмарно? І чому багато хто засуджує секс на одну ніч? Чому спробувавши раз, деякі зарікайся повторювати подібні експерименти?

Недоліки сексу на одну ніч

Іноді буває важко розслаблятися з першою зустрічною дівчиною.

Немає абсолютно ніякої гарантії того, що випадкова партнерка виправдає всі покладені на неї сподівання. Досить часто трапляється так, що чоловік просто розчаровуються в зробленому виборі, але вечір вже безповоротно втрачено, а настрій порядком зіпсовано. Але ж заради задоволення все це і затівалося.

Одноразовий секс з малознайомою жінкою загрожує всілякими негативними наслідками, серед яких і можливість підхопити венеричне захворювання (іноді і цілий букет). Погодься, нерозумно /незручно /соромно вимагати медичну довідку у сидить поруч за барною стійкою симпатичної дівчини. Ось через цю удаваної скромності рано чи пізно багато чоловіків, які зловживають сексом на одну ніч, виявляються в кабінеті дерматолога-венеролога.

Випадкові зв'язку практично в ста відсотках випадків закінчуються, ледь розпочавшись, що не перетікаючи в щось більше і серйозне. Голий секс заради самого сексу. Але ж може бути таке, що після пристрасної ночі ти просто по вуха закохаєшся в цю дівчину.

Ось тому багатьом одноразовий секс не приносить задоволення і щастя.

Післямова

Ми розуміємо, що описані вище переваги і недоліки сексу на одну ніч навряд чи змусять тебе займатися ним або, навпаки, зупинять. Ми і не задавалися подібною метою.

Ми просто хочемо, щоб ти раз і назавжди усвідомив для себе, що секс на одну ніч - це розвага, не більше того. І ставитися до нього потрібно відповідно (легко і без жалю). Не намагайся за допомогою нього вирішити свої внутрішні психологічні проблеми. Це тільки погіршить ситуацію.

Нехай все, що ти робиш, приносить тобі тільки задоволення і радість! [b][/b]

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю