Усі новини

Розвінчуємо міфи про секс

Розвінчуємо міфи про секс

У суспільстві склалося чимало різних міфів, в тому числі і про чоловічу сексуальність існує чимало хибних уявлень. Вони не підкріплені науковими обґрунтуваннями, але досить міцно закріпилися в свідомості чоловіків.

У суспільстві протягом століть створювалося чимало різних міфів, в тому числі і про чоловічу сексуальність існує чимало хибних уявлень. Вони не підкріплені науковими обґрунтуваннями, але досить міцно закріпилися в свідомості чоловіків.

Міф №1

"Сексуальне утримання корисно для чоловічого здоров'я і збільшує тривалість життя" - це твердження помилкове, хоча багато подібних висловлювань можна знайти в давньокитайських трактатах про любов і секс. Сучасні урологи стверджують зворотне: секс один-два рази на тиждень чоловікам життєво необхідний.

Чоловіки, які регулярно займаються сексом, живуть в середньому на 8 років довше. Крім того, регулярне статеве життя є кращою профілактикою простатиту і пухлини передміхурової залози.

Міф №2

"Навіть використовуючи презерватив можна підхопити венеричні болячки і СНІД" - при правильному використанні презерватив на 96-99% захищає від більшості захворювань, що передаються статевим шляхом. Проблеми виникають через неправильне використання гумового виробу або його низької якості.

Міф №3

"Імпотенція - це коли чоловік не може. А коли він не хоче - це зовсім інше" - недостатнє статевий потяг також є розладом сексуальної функції. Недостатнє статевий потяг - це важливий симптом порушення загального здоров'я людини, в тому числі сексуального.

Міф №4

"У зрілому віці секс може пошкодити чоловічому здоров'ю" - попри те, що таку думку широко поширене, воно помилково! Секс у старших людей знижує ризик виникнення таких серйозних вікових захворювань, як інфаркт і інсульт. Якісний секс може служити повноцінною альтернативою зарядці, а від регулярного статевого життя вирівнюється гормональний фон і знижується ризик захворювання раком передміхурової залози. Медики стверджують, що у чоловіка буквально починається "друга молодість", якщо коханка або дружина значно молодша за нього.

Міф №5

"З віком чоловікам потрібно займатися сексом рідше" - це правда, але лише частково! З віком в організмі чоловіка знижується рівень тестостерону, що прямо впливає як на сексуальну активність, так і загальний стан організму.

Але "чоловіча сила" залежить також і від багатьох інших чинників: від стану здоров'я, способу життя і регулярності статевого життя. Крім того, досягнення сучасної медицини дозволяють вести повноцінне статеве життя до дуже похилого віку, причому з користю для власного здоров'я!

Текст: Ірина Трутенка

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю