Усі новини

У них немає сексу!

У них немає сексу!

Ці люди не питають телефончик у дівчат і не стріляють очима чоловічок, вони ніколи не купують інтимне білизна або «Віагру», не дивляться еротичні фільми і не звертають уваги на банери порносайтів. Тому що все це їм просто не потрібно.

Ці люди не питають телефончик у дівчат і не стріляють очима чоловічок, вони ніколи не купують інтимне білизна або «Віагру», не дивляться еротичні фільми і не звертають уваги на банери порносайтів. Тому що все це їм просто не потрібно.

Ви, напевно, подумали, що мова піде про нещасних людей, що мають якісь фізичні проблеми зі здоров'ям? Ні в якому разі! Наші герої цілком здорові. У всякому разі, до лікаря вони з цього приводу не звертаються, інвалідності або вроджених вад не мають, а ліки приймають тільки від застуди і мігрені.

Отже, знайомтеся: перед нами ті, кому без сексу жити добре, тобто асексуали і Антісексуали. Або ті, як їх ще називають, які «можуть, але не хочуть». Чим, власне, вони і відрізняються від двох інших категорій громадян: тих, хто «може і хоче», і тих, хто «хоче, але не може». Між асексуалами і антісексуалов є досить суттєва різниця, хоча їх майже завжди плутають. Що ж, спробуємо внести в це ясність і проведемо, так би мовити, короткий урок «антісексуальной грамотності».

Громадська думка має на увазі під «асексуальною особистістю» зазвичай погано пахне неохайного бомжа з синьою пропитих пикою. Але цим воно лише висловлює власні уявлення про привабливість і проявляє повну безграмотність у використанні термінів. Асексуальність - це зовсім не те, що робить когось нецікавим і навіть неприємним для вас. Зовсім навпаки - це ви зовсім нецікаві (з точки зору статевих відносин) для асексуал. Будь ви хоч Джонні Деппом або Міс Всесвіту.

При цьому сам асексуал може бути дуже привабливим (з точки зору все тих же статевих відносин) людиною, стильним красенем, дотепним, справжньою душею компанії, який зовсім не цурається суспільства. Хоча буває і навпаки: цурається людей самітник, що просиджує цілими днями перед телевізором або в Інтернеті, яким абсолютно наплювати на моду, тому що він вибирає одяг для себе, а не для того, щоб справити враження на інших.

Також асексуали можуть жити абсолютно одні, що навряд чи когось здивує, а можуть бути і сімейними людьми. А ось тут вже у деяких від нерозуміння очі лізуть на лоба. Але це, так би мовити, науковий факт: часом люди зі схожими поглядами і смаками знаходять один одного і створюють цілком щасливі сім'ї. Ось тільки сексу у них немає - іноді майже, а іноді взагалі.

Що ж їх об'єднує? Питання непросте для більшості сучасних людей, які вважають, що саме статеві відносини лежать в основі відносин сімейних, і коли починаються проблеми з першими, то автоматично виникають проблеми і з другими. І це теж науковий факт: сьогодні значний відсоток пар і сімей (різницю, сподіваємося, розумієте) розпадається саме з цих причин. Сексуально охололи один до одного, хтось виявився «фізично неспроможним», хтось завів собі «любов» на стороні. Асексуалам це не загрожує, але їхні стосунки теж вельми крихкі, тому що будуються на почуттях, дружбу, взаємних інтересах і захопленнях.

Втім, асексуальні пари поки що рідкість, частіше зустрічаються змішані, в якій асексуалами є тільки чоловік або жінка. Запитайте, як вони взагалі зійшлися і як існують? Так все з тієї ж причини: асексуал закохався в «звичайної» людини - душевно, або, як кажуть, платонічно. Подружився, прив'язався, знайшов спільні інтереси, а може бути, просто був змушений, щоб влаштувати своє життя або кар'єру. І тоді йому доводиться йти на поступки плотських бажань другої половини, намагаючись особливо не подавати виду, що цей фізіологічний процес йому не тільки неприємний, але і, можливо, просто огидний. Це все одно як присьорбувати пиво, яке ви не переносите, заради підтримки дружнього застілля.

До речі, про пиво. Напій цей у нас настільки популярний, завдяки рекламі і створення громадського пивного культу, що відмовляється від нього людина викликає у багатьох здивування і навіть роздратування. Мовляв, як це так, ти пиво не п'єш? А може, ти не наш, може, ти засланий? Чуєш, брателло, а ти звідки, кого знаєш ?!

Ось точно таке ж відношення в суспільстві і до асексуалам. Більшість їх не розуміє, меншість зі співчуттям вважає хворими. Тієї ж думки дотримуються і медичні світила, стверджують, що асексуальність є психічним захворюванням, спробою приховати якісь проблеми за маскою байдужості. Оскільки, на думку лікарів, повноцінний і всебічно здоровий організм повинен виконувати всі свої функції, і якщо людина відмовляється від сексу, то це так само ненормально, як відмова від прийому їжі або небажання дихати. Цікаво, що ці ж світила не вважають відхиленням від норми, скажімо, гомосексуалізм.

Медики навіть назвали асексуалів однією із загроз суспільства, оскільки число їх катастрофічно зростає. За усередненими даними, асексуалами є 5-7% населення планети, причому в розвинених країнах цей відсоток значно вищий. Так, опитування у Великобританії показали, що до третини її дорослих білих жителів до сексу ставляться вельми прохолодно і згадують про нього досить рідко, вважаючи за краще затримуватися допізна на роботі або зависати в барі з друзями. Для західного світу, в якому секс, відкрито й приховано, рекламується частіше, ніж всі товари разом узяті, це здається просто викликом суспільству. Тим більше, що асексуали теж вирішили не відсиджуватися в тіні: вони створюють свої клуби, сайти знайомств, пропагують свій спосіб життя.

Але все ж асексуали є людьми мирними, які просто м'яко відкидають нав'язувані їм догми. На відміну від них, Антісексуали поводяться досить агресивно.

Цих людей можна назвати породженням хвилі черговий «сексуальної революції», яка прокотилася по цивілізованому світу в другій половині минулого століття. На відміну від святенників, які в цілому не проти плотських утіх, але вважають, що їх місце в темній спальні, Антісексуали категорично не сприймають все, що хоча б натякає на фізичну близькість людей, вважаючи, що це приносить людям тільки проблеми і взагалі є « відстоєм ». Найрадикальніші Антісексуали навіть виступають проти статевого розподілу людей і щиро вірять, що в майбутньому не буде ні чоловіків, ні жінок, а безстатеве людство буде розмножуватися за допомогою інкубаторів.

Як би когось не шокували Антісексуали, але їх поява була цілком очікуваною і закономірним. Це типова реакція на «сексуальну революцію», причому далеко не перша в історії людства. Нинішня, наприклад, змінила манірну епоху «пуританської» моралі, яка, в свою чергу, колись прийшла на зміну хтивому періоду Відродження. А перед тим були століття мракобісся і інквізиції і так далі. На думку деяких істориків, велику роль в успішному поширення християнства по Римській Імперії зіграли саме Антісексуали, одягнувшись свій протест проти античного розпусти в плащаницю нової релігії. Сучасні ж Антісексуали воліють аргументувати свою позицію міркуваннями соціології, прав людини і «передової науки».

Можливо, в майбутньому Антісексуали дійсно візьмуть верх, і маятник знову хитнеться вправо. Але якщо навіть це і станеться, то любителям амурних розваг не варто сумувати, тому що потім він неодмінно зробить зворотний рух, і у нас знову відбудеться нова «сексуальна революція», яка, в свою чергу, породить новий рух антісексуалов. Так уже влаштовано людство!


Текст: Іван Пургин

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю