» » » Головні помилки при використанні презерватива
Усі новини

Головні помилки при використанні презерватива

Головні помилки при використанні презерватива

Презервативи не люблять «чайників». І вимагають уваги до себе! За дурість можуть нагородити - дитиною, в кращому випадку, гонореєю, в гіршому, передати смертельний ВІЛ.

Презервативи не люблять «чайників». І вимагають уваги до себе! За дурість можуть нагородити - дитиною (незапланованою вагітністю), в кращому випадку, на гонорею (будь-яким іншим венеричним захворюванням), в гіршому, передати смертельний ВІЛ.

1. Одягати презерватив в середині статевого акту

За результатами опитування американських експертів, близько 44% жінок просять партнера одягти презерватив після проникнення пеніса в піхві. Мовляв, в пориві пристрасті жінки згадують про презерватив, коли партнер вже всередині. Отямившись, просять партнера одягти презерватив і вважають, що безпечний секс їм забезпечений. А дарма! За словами медиків, це може привести до незапланованої вагітності, а також до передачі венеричних захворювань.

2. Зберігати презерватив у гаманці або кишені

Врахуй: тепло і вологість псують презервативи. Експерти рекомендують зберігати контрацептиви в сухому прохолодному місці. Наприклад, в тумбочці біля ліжка. А якщо секс намічається несподівано, завжди можна заглянути в аптеку.

3. Використовувати презерватив повторно

Як виявилося, багато практикують використовувати презерватив повторно. Наприклад, якщо партнерові не вдалося закінчити, а презерватив вже надітий, то його можна зняти, "відклавши" до кращих часів. Смішно? Швидше сумно. А деякі "економісти" один презерватив використовують для кількох еякуляцій (якщо статеві акти відбуваються один за іншим, з невеликими перервами). Мотивують це так: "Навіщо витрачатися? Та й він же гумовий".

Експерти попереджають: якщо не хочеш сюрпризів від Венери і Лелеки, візьми за правило - один презерватив можна надягати один раз, не більше. Відбулася еякуляція чи ні, значення не має.

4. Ігнорувати термін придатності презерватива

Часто дивишся на дату виготовлення на упаковці з презервативами? Ніколи. А дарма! Врахуй: на "давніх" або прострочених презервативах можуть з'являтися невидимі простому оку тріщинки, що робить презерватив ненадійним захистом.

5. Розкривати упаковку з презервативом ножицями

А також іншими ріжучими предметами або зубами. Врахуй, пристрасть пристрастю, поспіх поспіхом, але варварські способи вилучення презерватива з упаковки можуть зіпсувати виріб.

6. Не знімати презерватив після сексу

Експерти попереджають: сперма може виплеснутися з презерватива, коли пеніс почне зменшуватися після еякуляції. Рекомендують витягти пеніс з піхви відразу після статевого акту, притримуючи при цьому верхню частину презерватива пальцями.

7. Ігнорувати змащення при використанні презерватива

За словами експертів, навіть якщо презерватив надітий правильно, він може порватися. Тому слід завжди використовувати мастило або презервативи, які містять мастило.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю