Усі новини

Техніка попередньої гри

Техніка попередньої гри

Про користь попередніх ласк говорено не раз - доводити їх необхідність немає сенсу. Краще просто навчитися грамотно «попередньо пестити».

Про користь попередніх ласк говорено не раз - доводити їх необхідність немає сенсу. Краще просто навчитися грамотно «попередньо пестити».

Від попередніх ласк ще ніхто не вмирав.

Чи можна переходити до сексу без попередніх ласк? Ні, адже вони розігрівають і тебе, і твою партнерку (що те саме розтяжці перед важкими вправами) - при цьому здатні трошки стримати збудження чоловіка і розпалити жінку.

Праска і лампочка

Жінкам такі ласки просто необхідні. Для досягнення яскравого оргазму вони повинні вже бути розігрітими. В цьому плані жінку можна порівняти з праскою, який довго нагрівається, але і довго остигає. А чоловік більше схожий на електричну лампочку - швидко нагрівається і так само швидко остигає.

Але мають рацію ті, хто думає, що попередні ласки потрібні виключно жінкам. Вони потрібні, перш за все, для насолоди обох партнерів, для виникнення між ними взаємності в ласках. До того ж чоловіки з віком теж розігріваються довше.

Так скільки ж часу повинні тривати попередні ласки? Виявляється, це індивідуально. Комусь вистачить 5 хвилин, а іншим і години мало. Це залежить від темпераменту і від емоційного зв'язку партнерів. Англійці провели дослідження - і в середньому у них вийшло 17 хвилин.

Які ж є вимоги до проведення попередніх ласк?

Не поспішай

Якщо будеш повільно її роздягати, цілувати і пестити - дуже сильно її збудиш.

Поговори з нею

Всім відомо, що жінки люблять вухами. Твій голос розпалить її ще сильніше.

Пограй з нею

Подражнити її, роблячи все, що хочеш, але не переступаючи межу дозволеного. Ось побачиш, як сильно вона захоче продовження.

Не бійся виглядати немодним

Прості і банальні речі в сексі здатні звести з розуму будь-яку жінку. Оригінальність теж вітається.

А ось і послідовність дій при попередніх ласках:

Руки - візьми її руки в свої, поцілунок її пальці, долоні, постарайся намацати язиком її пульс.

Груди - ніколи відразу не стискай груди і не крути соски, краще візьми їх в свої руки і потихеньку покрутити, а коли соски набухнуть - пограй з ними.

Сильний поцілунок - пограй мовою з її губами і її мовою, акцент роби на кінчику язика.

Комплекс поцілунків для всіх частин тіла завершить попередні ласки - після цього ти можеш сміливо приступати до основної мети.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю