Усі новини

Секс по годинах

Секс по годинах

Сексологи вже давно помітили, що задоволення від сексу в різний час доби сильно відрізняється. Одні і ті ж ласки залежно від часу жінка сприймає по-різному.
Сексологи вже давно помітили, що задоволення від сексу в різний час доби сильно відрізняється. Одні і ті ж ласки залежно від часу жінка сприймає по-різному. Тому подивися на годинник і подумай, що ти можеш отримати від партнера в даний момент і що сам можеш їй запропонувати.

600 - 800

Вона: Навіть якщо вона вже прокинулася, її організм ще не готовий до сексу. Рівень мелатоніну в крові (гормону сну) поступово знижується, а температура тіла ще не підвищилася після сну (уночі температура тіла трохи знижується). Хоча іноді дуже приємно прокидатися під час занять любов'ю. Головне, щоб партнер не квапився, а дозволив їй прокинутися під неквапливі ласки.

Він: Більшість чоловіків саме в ці години знаходяться на піку сексуальної активності, зараз рівень тестостерону у нього в крові досягає свого максимального значення. Йому потрібно підбадьоритися і набратися сил перед новим днем. Але він не готовий на довгі тривалі ласки. Швидкий секс - ось на що ти можеш розраховувати.

800 - 1000

Вона: Остаточно прокинулася і готова до сексу. Зараз у неї в крові рівень ендорфінів - "гормонів радості" - досягає свого максимального значення. Для того щоб збудитися, їй не буде потрібно багато часу.

Він: Вже налаштувався на робочий лад. Рівень тестостерону у нього в крові знизився і увійшов в норму. Тому зараз досить складно розворушити коханого.

1000 - 1200

Вона: В цей годинник у неї загострені всі смакові рецептори. Саме зараз вона може отримати максимум задоволення від орального сексу. До речі, до цього виду любовних ігор чоловік готовий завжди.

Він: У чоловіків домінує розумова активність. Тому він, замість того щоб зайнятися сексом, буде годинами міркувати про це, але навряд чи сам проявить активність. А будь-які твої вчинки він почне подумки аналізувати і будувати "глибокі" висновки.

1200 - 1400

Вона: Її активність досягає свого максимального значення. Але до сексуальності це не відноситься. У ці години жінці важко розслабитися і зосередитися на сексі. Але в той же час, якщо вона збиралася зайнятися сексуальною освітою улюбленого, йому не треба соромитися і попробать все на практиці.

Він: Налаштований на грайливий лад. У цей час у чоловіка рівень "гормонів радості" досягає свого максимального значення. Тому він хоче чогось незвичайного, навіть екстремального і з задоволенням сприйме будь-які твої ідеї.

1400 - 1600

Вона: В цей час її організм максимально підготовлений до зачаття. Але до довгих і тривалих пестощів вона не готова. Швидкий, навіть трохи жорсткий секс - ось що їй зараз потрібно. Також в ці години у неї загострюються нюхові почуття, і найголовніше для неї - щоб від чоловіка виходив приємний запах.

Він: Приблизно близько чотирьох годин дня чоловічий організм відтворює найбільш якісну сперму. Тому, якщо ви замислюєтеся про продовження роду, це саме час.

1600 - 1800

Вона: В цей час у неї відбувається спад активності. Більшість жінок у ці години не здатні на активні ласки. Але вона не проти приймати ці ласки від партнера. Тому, якщо улюблений рветься в бій, не варто зупиняти його.

Він: Готовий до бою, хоча і не здатний на тривалі ласки. Йому необхідно через секс скинути втому і негативну енергію. Тому все, на що ти можеш розраховувати, - це швидкий секс.

1800 - 2000

Вона: Необхідно заповнити недолік енергії, тому не варто відмовлятися від вечері. У цей час у неї максимально загострені слухові почуття. Вона готова слухати довгі визнання в любові і компліменти на свою адресу.

Він: У цей час чоловік не здатний на сексуальні ігри. Зараз він може думати тільки про задоволення почуття голоду й про відпочинок після вечері. Всі свої сили його організм витрачає на переварювання їжі. Хоча, якщо ти запросиш його на легкий банкет в ліжку, то він навряд чи відмовиться.

2000 - 2200

Вона: Саме час для тривалих любовних ігор. Вона сповнена сил (якщо не відмовлялася від вечері) і готова взяти ініціативу в свої руки. Саме час для експериментів в ліжку.

Він: Рветься в бій і готовий виконати будь-яке твоє бажання. У цей час ваші сексуальні годинник повністю збігаються.

2200 - 000

Вона: Ближче до півночі у неї в крові різко збільшується рівень мелатоніну. Організм поступово засинає, навіть якщо вона звикла лягати пізно. Тому зараз її сексуальна чутливість знижується. Але в той же час загострюються романтичні почуття, коли хочеться просто триматися за руки, обніматися, цілуватися і нічого більше.

Він: Максимально розслаблений, але ще не спить. Тому зараз готовий до довгих і тривалих пестощів. Для того щоб добре заснути, йому потрібно викинути залишки енергії. І сексуальні ігри для цього підходять найкраще.

000 - 600

Вона: Її організм потребує відпочинку. Але ж можна займатися любов'ю в півсні. До речі, дуже багато жінок, що раніше не відчувають оргазм, саме в напівсонному стані досягають піку сексуальної насолоди. Це пов'язано з тим, що уві сні вони здатні повністю розслаблятися. Найголовніше, щоб партнер не спав.

Він: Міцно спить, і розбудити його дуже складно.

Наталя Баурова
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю