» » Віджимання від підлоги можуть розповісти про ризики хвороб серця
Усі новини

Віджимання від підлоги можуть розповісти про ризики хвороб серця

Віджимання від підлоги можуть розповісти про ризики хвороб серця

Виявилося, що кількість віджимань від підлоги визначає ризик виникнення хвороб серця. Чим більше віджимань ти робиш за один раз, тим ризик менше Гарвардські вчені встановили, що може продовжити здоров'я твоєму серцю. Якщо ти здатний віджатися від підлоги 10 і більше разів, ризик отримати інфаркт або інсульт у тебе значно нижче, ніж у тих, хто нехтує віджиманнями. У тих, хто віджимається 40 і більше разів, ризик знижується на цілих 96%.

Фахівці з Гарвардської школи охорони здоров'я відзначають, що віджимання - більш простий і доступний спосіб, що дозволяє знизити ризик виникнення хвороб серця у чоловіків середнього віку , Ніж поширений біг.

Дослідники підкреслили також, що кількість віджимань може дати цілком ясну картину, чи слід пацієнту ставитися уважніше до своєї серцево-судинній системі . Адже оцінка кардіореспіраторний спортивних показників давно використовується в медицині для того, щоб продіагностувати витривалість серцево-судинної системи людини. Вони допускають, що є сенс використовувати цю вправу в вигляді тесту на прийомі у лікаря замість бігової доріжки.

Крім простоти методу важливо і те, що він не вимагає ніяких матеріальних витрат і відмінно підходить в тому числі і для самодіагностики. Тому ти можеш зробити вправу навіть прямо зараз, щоб отримати уявлення про те, наскільки твоє серце витривало.

Поділися своїм результатом в коментарях. Тільки, цур, не обманювати!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю