» » Фізичні тренування на витривалість корисні для здоров'я серця чоловіків
Усі новини

Фізичні тренування на витривалість корисні для здоров'я серця чоловіків

Фізичні тренування на витривалість корисні для здоров'я серця чоловіків

Систематичні фізичні вправи для підвищення витривалості покращують роботу серця у представників сильної статі. Які види фізичних навантажень можна віднести до тренувань на витривалість, читай нижче Вчені неодноразово доводили сприятливий вплив фізичної активності на людей. Спорт покращує сон, самопочуття, фізичну форму. Нещодавно експертам вдалося з'ясувати, як систематичні тренування позначаються на роботі серця чоловіків.

Дослідники зі Сполучених Штатів Америки зробили висновок, що фізичні вправи для підвищення витривалості покращують роботу серця у представників сильної статі.

Для достовірного отримання відомостей вчені провели детальний аналіз даних о 22-й 000 чоловіків зрілого та похилого віку.

Організатори експерименту провели сканування кальцію. Даний виду аналізу допомагає виявити його кількість в крові, а також рівень холестерину, який осів в судинах. Таким способом можна судити про ймовірність появи серцевого нападу.

Вчені з'ясували, що тренування для поліпшення витривалості (Що дозволяють витримувати людям тривалі навантаження) не завдають шкоди роботі серця у чоловіків, а, навпаки, зменшують ризик передчасної смертності .

До вправ на витривалість відносяться тренування по кроссфіту , біг на різну дистанцію, стрибки зі скакалкою, заняття плаванням, поїздки на лижах і велосипеді і навіть тривала ходьба в швидкому темпі.

Також вправами для витривалості вважаються скручування, присідання і віджимання з багаторазовими підходами. Потрібно пам'ятати, що вправи слід дозувати, а навантаження вводити поступово.

Для поліпшення роботи серця важливі не тільки силові вправи, але і інші заходи для поліпшення здоров'я - корисна їжа, повноцінний сон, відмова від шкідливих звичок. У сукупності настане позитивний результат.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю