» » Популярне знеболюючий засіб може бути смертельно небезпечним
Усі новини

Популярне знеболюючий засіб може бути смертельно небезпечним

Популярне знеболюючий засіб може бути смертельно небезпечним

Вчені з'ясували, які ліки краще не вживати взагалі, тому що шкоди для здоров'я буде більше, ніж користі Як відомо, багато лікарських препаратів дають побічні ефекти. Деякі з них особливо небезпечні для здоров'я.

Представники науки з Данії зробили висновок, що диклофенак здатний викликати хвороби серця і судин, підвищують ймовірність передчасної смерті.

Згідно з проведеним дослідженням, ризик ранньої смерті, пов'язаний з прийомом диклофенаку, збільшується на 50 відсотків.

Для отримання інформації експерти проаналізували відомості про здоров'я 63 млн. Людей зрілого віку (46 - 49 років).

З'ясувалося, що у людей, які брали диклофенак, підвищений ризик розвитку інфаркту, інсульту, аритмії і серцевої недостатності.

Також експерти порівняли стан здоров'я людей, які приймали інші види знеболюючих ліків (парацетамол та ібупрофен), зі здоров'ям тих, хто вживав диклофенак. Виявилося, що показники здоров'я краще у людей, які п'ють у разі необхідності парацетамол та ібупрофен . Однак застосування і цих коштів може погано позначитися на здоров'ї.

Раніше вчені розповіли, що ібупрофен може стати причиною чоловічого безпліддя .

Організатори дослідження відзначають, що негативні наслідки прийому ліків спостерігаються вже протягом місяця його вживання.

Нагадаємо, диклофенак призначають лікарі при ревматизмі, артриті, артрозі, а також при запальних процесах з больовими відчуттями.

Тому, якщо доктор призначив диклофенак для лікування хвороб, попросіть його виписати альтернативний препарат.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю