» » Морквяний сік визнали антираковим засобом
Усі новини

Морквяний сік визнали антираковим засобом

Морквяний сік визнали антираковим засобом

Нещодавно експерти з'ясували, що морква захищає від багатьох недуг, у тому числі і від раку Виявилося, що звичайна морква з грядки може вважатися домашнім засобом номер один проти раку.

Представники науки з США вважають, що фізетін і бета-каротин (провітамін А) , Які містяться в моркві, є дієвими засобами для боротьби і профілактики онкологічних захворювань.

Провітамін А бере участь у виробленні важливих гормонів , Які потрібні організму. Крім того, бета-каротин покращує стан шкіри, нігтів, волосся і слизових оболонок.

Речовина допомагає підтримувати сили організму під час інтенсивних навантажень. Також провітамін А підвищує імунітет і допомагає протистояти інфекційним захворюванням.

Крім того, експерти виявили, що морквяний сік знижує ймовірність мутації клітин і допомагає при лікуванні онкологічних захворювань.

Також, цілющі властивості моркви порівнюють не тільки з яблуками, але ще з цибулею і часником. З'ївши шматочок моркви, добре розжовуючи, можна зменшити кількість мікробів в порожнині рота і позбутися від неприємного запаху.

Лідирує за змістом бета-каротину морква . Особливо корисний свіжий морквяний сік , Проте часто і у великій кількості його пити не можна.

Для поліпшення здоров'я і профілактики небезпечних хвороб необов'язково купувати дорогі аптечні засоби.

Якщо регулярно, але в міру вживати моркву, позитивні зміни в організмі не змусять себе довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю