» » Список продуктів, що провокують розвиток онкології
Усі новини

Список продуктів, що провокують розвиток онкології

Список продуктів, що провокують розвиток онкології

Незважаючи на прогрес науки і медицини, точні причини появи раку ще не вдалося встановити. Також немає на 100% ефективних методів лікування смертельної недуги. Однак є фактори ризику, які виявили вчені Дослідники вважають, що третина випадків захворювань на рак пов'язана з неправильним раціоном.

Вчені склали список найбільш небезпечних продуктів.

Солодке і цукор

Особливо небезпечні ароматизатори, харчові барвники і замінники цукру. Також небезпеку становить звичайний цукор, так як він стимулює ріст злоякісних клітин.

У людей, які часто вживають солодощі, підвищений ризик розвитку раку сечового міхура, грудей, а також прямої кишки. У той же час цукор знижує ймовірність раку спинного і головного мозку.

Червоне і перероблене м'ясо

Заводські добавки роблять перероблене м'ясо канцерогенним. До таких продуктів відносяться сосиски і ковбаси.

Також шкідливо вживати багато червоного м'яса. Його найкраще замінити рибою або птицею.

Вчені вважають, що 50 грам в день переробленого м'яса підвищить ризик появи раку на 18%.

Жирна їжа

Наявність в раціоні жирної їжі сприяє підвищенню холестерину і часто стає причиною ожиріння. У людей із зайвою вагою клітини схильні до мутаційним змін.

До небезпечних продуктів відносяться чіпси, попкорн, кукурудзяні пластівці, напівфабрикати.

Організатори дослідження підкреслюють, що однозначно «звинуватити» певний продукт в появі раку можна. Розвитку онкології, як правило, сприяють різні чинники, серед яких генетичні особливості, екологія, стану довгого стресу.

Якщо виключити перелічені продукти з раціону, не тільки знизиться ризик розвитку раку, але і покращиться здоров'я в цілому.

Нагадаємо, дослідники зробили висновок, що найкращий раціон середземноморський . У нього входять свіжі овочі і фрукти, морепродукти, нежирні сорти м'яса, сири, оливкова олія, макарони твердих сортів, а також крупи.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю