» » Напружена робота негативно відбивається на психіці людини
Усі новини

Напружена робота негативно відбивається на психіці людини

Напружена робота негативно відбивається на психіці людини

Нещодавно вчені з'ясували, які наслідки трудової діяльності відображаються на психіці Робота - невід'ємна частина життя більшості дорослих людей. Вона може як приносити задоволення, так і стати причиною проблем, в тому числі психологічних.

Нещодавно вчені з'ясували, які наслідки трудової діяльності відображаються на психіці.

Представники науки з Франції зробили висновок, що переробки погано впливають на психічне самопочуття. Негативний ефект з'явиться, якщо працювати більше 50 годин на тиждень . Такий же ефект виходить у людей, які не мають постійної роботи, а також у кадрів з низьким окладом.

Організатор дослідження відзначив, що кожна п'ята людина відчуває підвищену тривожність, пов'язану з роботою. Якщо не вживати заходів, такий стан може перерости в психічне захворювання.

На думку експертів, на психіці погано відбиваються і інші нюанси, пов'язані з роботою. Наприклад, багатьох людей пригнічує тривалий і незручний маршрут на роботу . Емоційне перенапруження виникає у працівників, які доглядають вдома за важкохворими людьми або інвалідами.

У групі ризику опинилися люди, у яких складні або конфліктні відносини в трудовому колективі , А також ті, кому робота не приносить задоволення.

Безумовно, складно знайти ідеальну роботу - з високим доходом, зручним графіком, маршрутом, та ще, щоб діяльність приносила задоволення.

Однак до цього потрібно прагнути і мрія обов'язково стане реальністю.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю