» » Які продукти покращують роботу мозку і знижують ризик появи недоумства у чоловіків?
Усі новини

Які продукти покращують роботу мозку і знижують ризик появи недоумства у чоловіків?

Які продукти покращують роботу мозку і знижують ризик появи недоумства у чоловіків?

Не так давно дослідники завершили багаторічний експеримент, який показав, як певні продукти харчування впливають на чоловіків Раціон впливає на здоров'я сильніше, ніж багато хто звик вважати. За допомогою правильно підібраних продуктів харчування можна зменшити ризик появи багатьох хвороб, вдосконалити зовнішній вигляд, поліпшити сон.

Експерти з Гарварду 26 років проводили дослідження, спрямоване на вивчення зв'язку раціону і мозку. В експерименті брало участь близько 28 тис. Чоловіків, середній вік яких становив 51 рік. Всі добровольці були представниками професій, що вимагають точності і уважності (інженери, доктора).

Обробивши отримані відомості, вчені з'ясували, що захищають від вікових захворювань мозку такі продукти: овочі темно-оранжевого і червоного кольору, листові зелені овочі, ягоди, а також сік апельсина.

Особливо позитивний ефект для мозку надав апельсиновий сік . Природно, мова йде про сік, власного приготування. Сік апельсина не тільки покращує його функціонування, а й знижує ризик розвитку старечого недоумства. В цілому здоровий раціон покращує роботу мозку. Звичайно, він не на 100% захищає від деменції, але її ризик знижує.

Проведене дослідження довело, як сильно впливає на людей раціон. Часом, він впливає не гірше лікарських препаратів, не кажучи вже про аптечних вітамінів.

Які продукти харчування для поліпшення роботи мозку віддаєш перевагу вживати ти? Розкажи про свої смакові переваги в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю