» » Топ-5 продуктів, які прискорюють старіння
Усі новини

Топ-5 продуктів, які прискорюють старіння

Топ-5 продуктів, які прискорюють старіння

Експерти з'ясували, які продукти прискорюють процес старіння і найгіршим чином впливають на зовнішній вигляд Продукти харчування впливають на людей сильніше, ніж багато хто вважає. Вони здатні як нашкодити, так і принести користь. Все залежить від того, яку їжу вживати.

Експерти з'ясували, які продукти прискорюють процес старіння і погано відбиваються на зовнішньому вигляді.

Цукор

Після потрапляння в організм цукор об'єднується з білками. Такий процес називається глікації. При цьому білки втрачають частину своїх функцій, що негативно позначається на клітинах організму.

Раніше вчені провели дослідження, в якому довели, що обмін речовин в ракових пухлинах сильно залежить від споживання глюкози (форми, яку приймає цукор в організмі). Ракові клітини поглинають цукор приблизно в 19 разів швидше, ніж здорові клітини, повідомляють дослідники.

Ще через цукру знижується продукування організмом колагену і еластину, в результаті чого шкіра починає в'янути і утворюються зморшки.

Трансжири (Маргарин, фастфуд, випічка з пекарні, чіпси)

Продукти з трансжирами погіршують стан артерій і судин. Вони звужуються, в результаті чого по них гірше циркулює кисень і живильні компоненти. Шкіра втрачає пружність і погіршується її колір.

Сіль

Сіль затримує в тілі багато рідини. Через неї виникають набряки, з'являються прищі, а шкіра стає тьмяною. Також відбувається уповільнення обміну речовин. Надлишок солі в раціоні безсумнівно приведе до цих неприємних наслідків.

Рафінована олія

Рафінування (очищення) масла видаляє з нього не тільки щодо шкідливі компоненти, а й корисні. Після процесу очищення в маслі залишається рослинний жир і заводські добавки.

Вживання рафінованої олії підвищує кількість холестерину в крові і підсилює жирність шкіри. Також епідерміс стає схильним до висипань, погіршується його колір.

Алкогольні напої

Алкоголь погіршує стан печінки, виводить з організму корисні антиоксиданти і зневоднює його. Після вживання спиртного шкіра стає в'ялою і набуває нездоровий відтінок. Зморшки можуть з'явитися передчасно.

Багато вживають перераховані продукти харчування, не замислюючись про наслідки.

Але якщо їх виключити, позитивні результати для здоров'я і зовнішнього вигляду не змусять себе довго чекати.

Від яких продуктів з цього списку ти готовий був би відмовитися?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю