» » Експерти відкрили нову корисну властивість кави
Усі новини

Експерти відкрили нову корисну властивість кави

Експерти відкрили нову корисну властивість кави

З'ясувалося, що кава знижує ризик розвитку старечого недоумства. При цьому було встановлено, що подібний ефект роблять певні види кави Кава - суперечливий напій в плані впливу на здоров'я. Є думка, що напій викликає звикання, він розбурхує організм і негативно позначається на зубну емаль. Проте, все більше з'являється наукових праць, які свідчать про користь кави.

Представники науки з Канади з'ясували, що кава знижує ризик розвитку старечого недоумства. При цьому було встановлено, що не кожен кави дає такий ефект.

Для отримання відомостей експерти вивчили кілька видів кави: без кофеїну, світлої і темної обжарки . На першому етапі експерименту виявилося, що позитивний вплив надає не кофеїн.

Далі вчені виявили в зернах феніліндани . Речовини з'являються в процесі обсмажування зерен . Вони здатні пригнічувати білки, які беруть участь в прогресуванні таких хвороб, як Паркінсона і Альцгеймера.

Чим більше ступінь прожарювання, тим активніше виробляються корисні речовини, що протистоять вищепереліченим хвороб.

Проведений експеримент - лише початковий етап на шляху відкриття корисних властивостей кави для захисту від вікових проблем зі здоров'ям. Подальші дослідження вчені планують продовжувати.

Проте, любителі кави повинні пам'ятати про норму, і не випивати більше 2-х чашок напою в день. Також не бажано пити каву в другій половині дня.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю