» » Вживання фаст-фуду негативно впливає на психічне здоров'я
Усі новини

Вживання фаст-фуду негативно впливає на психічне здоров'я

Вживання фаст-фуду негативно впливає на психічне здоров'я

Регулярні перекушування в фаст-фудах можуть стати не тільки причиною набору зайвої ваги і появи жирових відкладень, а й вплинути на розвиток депресії і пригніченого стану Їжа впливає на людей набагато більше, ніж здається на перший погляд. З її допомогою можна схуднути, наростити м'язову масу, поліпшити зовнішній вигляд, якщо правильно підібрати раціон. Але коли людина їсть нездорову їжу, погані наслідки не змусять себе довго чекати.

Дослідники з Австралії вважають, що їжа впливає не тільки на фізичний стан, а й на психологічне.

Згідно з прогнозами експертів, вже через 2 роки депресія буде вважатися найпоширенішою психічною патологією.

На даний момент на 100% все особливості депресії не вивчені. Однак відомо, що неправильне харчування може стати причиною її появи. Дослідники вважають, що фаст-фуд підвищує ризик появи поганого емоційного стану на 60 - 80%.

Для отримання інформації був проведений експеримент на двох островах. На одному з них були кафе швидкого харчування, а на іншому - ні. На другому острові місцеві жителі харчувалися переважно рибою. Вчені взяли в учасників експерименту зразки крові, а також з'ясували їх переваги в раціоні.

Виявилося, на острові, де поширений фаст-фуд, люди були більше схильні до депресій і пригніченого стану . У крові людей з першого острова було виявлено велику кількість шкідливих жирів.

Нагадаємо, раніше міжнародна група вчених також з'ясувала, що шкідливі продукти, серед яких лідирує фаст-фуд, погано позначаються на психіці. Найкориснішим для людей був визнаний середземноморський раціон .

До шкідливих продуктів належить не тільки фаст-фуд з його гамбургерами і картоплею фрі, а й лимонади, солодощі, сосиски, ковбаси, консерви, напівфабрикати.

Якщо виключити або хоча б знизити кількість їх вживання, можна незабаром помітити поліпшення здоров'я як фізичного, так і психічного.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю