» » Вчені: стрес може бути корисним
Усі новини

Вчені: стрес може бути корисним

Вчені: стрес може бути корисним

Вже не один раз фахівцями було доведено, що стресові ситуації мають погані наслідки для організму людини. Однак нещодавно вчені з'ясували, що емоційні потрясіння можуть приносити і користь Американський психолог Кетлін Гунтерт вважає, що стрес з'являється, коли люди не відчувають баланс між виниклою проблемою і способами її вирішення.

Психолог і група вчених прийшли до висновку, що існує «поганий» стрес і «хороший». Перший тип стресу з'являється, наприклад, коли люди переживають розставання, а другий - при переході на нову роботу.

Тривалий стрес погано позначається на фізіології і емоційному самопочутті. Однак короткочасні і незначні стреси захищають клітини організму від окислювальних процесів, які виникають на тлі хвороб і старіння.

Також короткочасні потрясіння покращують продуктивність, в той час як тривалі - її погіршують. Наприклад, хвилювання через наближення здачі проекту сприяють зосередженості і мобілізації своїх сил . З'являється мотивація виконати роботу вчасно.

Стреси стимулюють людей вирішувати проблеми , В результаті чого вони отримують корисний життєвий досвід. Крім того, стреси допомагають боротися зі страхами , А не уникати їх.

Ще один незвичайний плюс стресу - це стимул налагодити соціальні зв'язки , Щоб відчувати себе щасливим і потрібним.

Згідно з проведеним дослідженням, стрес - нормальне явище і навіть невід'ємна частина життя людей.

В потрібної дозуванні він буде приносити користь. Головне, уникати тривалих стресів і не нервувати сильно через дрібниці.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю