» » Пару годин перед телевізором в день можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю
Усі новини

Пару годин перед телевізором в день можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю

Пару годин перед телевізором в день можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю

У багатьох шкідливі звички асоціюються з алкоголем, курінням і шкідливою їжею. Однак їх список ширше, ніж здається на перший погляд. І навіть таке здавалося б невинне проведення часу, як перегляд телевізора, здатне дуже нашкодити здоров'ю Вчені з'ясували, як і які шкідливі звички негативно впливають на людей. Результат виявився несподіваним.

Представники науки з Британії зробили висновок, що двогодинний перегляд телевізора в день може виявитися небезпечним для здоров'я.

Експерти вивчили шкідливі фактори як в комбінації, так і окремо, щоб зрозуміти, як вони впливають на людей, зокрема скорочують їх тривалість життя.

Для отримання відомостей вчені вивчили дані про здоров'я і соціально-економічне становище 329000 чоловік старше 40 років. Також експертів цікавило, скільки добровольці відводять часу на сон і дивляться телевізор.

Учасників експерименту поділили на групи в залежності від кількості шкідливих чинників в житті - нестача сну або його надлишок, алкоголь, куріння, тривалий перегляд телевізора, незбалансований раціон, малорухливий спосіб життя. Результати кожної групи вчені зіставили з ймовірністю ранньої смерті , А також з проблемами з серцем і судинами.

У групі найбільшого ризику опинилися люди, які дивляться телевізор більше 4-х годин щодня , Зокрема нічні телепрограми. У групі з помірним ризиком добровольці дивилися телевізор близько 3-х годин на день, а люди в самій здоровій групі - близько двох годин.

Ризик передчасно померти і захворіти в двох останніх групах нижче в порівнянні з групою високого ризику.

Також вчені відзначили, що ймовірність проблем зі здоров'ям особливо зростає, якщо тривалі перегляди телевізора поєднуються з нестачею сну або його надлишком.

Набагато корисніше перегляд телевізора замінити прогулянкою на свіжому повітрі або інший фізичною активністю.

Знаменитий письменник Стівен Кінг радить творчим людям не дивитися телевізор взагалі, а замість цього читати книги і писати свої.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю