» » Які відносини шкідливі для психіки?
Усі новини

Які відносини шкідливі для психіки?

Які відносини шкідливі для психіки?

Представники науки вважають, що для психіки шкідливо неодноразово сходитися і розходитися з партнером Як правило, кожна доросла людина стикався в своєму житті з розставанням з партнером. Іноді розлука буває остаточною, а іноді пара знову возз'єднується.

Нещодавно вчені з'ясували, як циклічні відносини відбиваються на психіці.

Для отримання інформації було проведено дослідження за участю 545 добровольців. Серед них було 266 осіб з традиційною орієнтацією і 279 людей, у яких одностатеві відносини.

Виявилося, що пари, які неодноразово сходяться і розходяться, схильні до депресивних станів і підвищеної тривожності .

Також вчені відзначили, що у 60% дорослих чоловіків і жінок хоч раз в житті були циклічні відносини.

На думку організатора дослідження, якщо пара раз або два розлучалася, це не завжди погано. Під час розлуки можна об'єктивно оцінити відносини, якісь моменти переглянути. Але якщо циклічність спостерігається регулярно, відносини з часом псуються, а психіка отримує шкоду.

Дослідники рекомендують всім, у кого циклічні відносини, знайти шляхи вирішення проблеми і вирватися із замкнутого кола.

Проведене дослідження довело погано впливає на психіку циклічних відносин. Крім того, така тенденція - тривожний дзвіночок, що у відносинах щось йде не так, і, можливо, варто пошукати щастя з іншою людиною.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю