» » Експерти розповіли, як прибрати «пивний» живіт
Усі новини

Експерти розповіли, як прибрати «пивний» живіт

Експерти розповіли, як прибрати «пивний» живіт

Великий живіт виглядає не тільки непривабливо. Це вірна ознака зайвої ваги, який тягне за собою проблеми зі здоров'ям - діабет, інсульт, інфаркт Великий живіт виглядає не тільки непривабливо. Це вірна ознака зайвої ваги, який тягне за собою проблеми зі здоров'ям - діабет, інсульт, інфаркт. Це далеко не весь перелік проблем, з якими стикаються повні люди.

Нещодавно експерти в області дієтології з'ясували, як прибрати «пивний» живіт, а також поліпшити стан здоров'я.

Дієтологи радять виключити з раціону цукор . В такому випадку покращиться функціонування печінки і прискориться обмін речовин. Також рекомендується підвищити кількість білків в раціоні і зменшити споживання жирів. Такий підхід дозволяє уникнути вживання близько 440 ккал в день.

Прибрати великий живіт допоможе і вживання зелених сортів чаю . У ньому містяться антиоксиданти і поживні компоненти, що поліпшують метаболізм. Однак часто пити зелений чай небажано, так як в його склад входить кофеїн.

Корисно для спалювання жиру є продукти, багаті клітковиною . Вони покращують роботу шлунково-кишкового тракту і дають тривале відчуття ситості.

Здоровий раціон важливо поєднувати з регулярної фізичної активністю - гімнастика, пробіжки, тренажери або ж прогулянки на свіжому повітрі. Спорт покращує не тільки самопочуття, але і зовнішній вигляд.

Перераховані поради дієтологів - доступний кожному метод боротьби з «пивним» животом. Головне виконувати рекомендації регулярно, і позитивний результат не змусить себе довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю