» » Доведено ефективність риб'ячого жиру в капсулах
Усі новини

Доведено ефективність риб'ячого жиру в капсулах

Доведено ефективність риб'ячого жиру в капсулах

Багато людей, чиє дитинство припало на період 70-х і 80-х років, до цих пір згадують риб'ячий жир зі здриганням. Його давали дітям у вигляді в'язкої і неприємною рідини. Але позитивний результат цього вартий. Препарат сприятливо впливає на ріст і регенерацію клітин, покращує роботу органів зору і захищає від багатьох небезпечних хвороб.

На сьогоднішній день, риб'ячий жир продається в капсулах, які зручно брати і дітям, і дорослим. Нещодавно вчені провели дослідження, щоб дізнатися більше корисної інформації про препарат.

Представники науки з Америки провели дослідження, в ході якого з'ясували, якими корисними властивостями володіє риб'ячий жир в капсулах.

На їхню думку, поліненасичені кислоти Омега-3 зменшують ймовірність загибелі від інсульту і інфаркту.

Корисні жирні кислоти містяться в морепродуктах, жирних сортах риби, в рослинних оліях, особливо в гірчичному і лляній олії.

Для отримання інформації було проведено дослідження за участю 8179 добровольців. Їх розділили на три групи. У першої групи добровольців був особливо підвищений ризик розвитку хвороб серця, судин і діабету. Вона приймала препарати (статини) для нормалізації кількості холестерину в крові.

Друга група брала капсули риб'ячого жиру, а третя - «пустушку». Дослідження тривало близько 5 років.

Після обробки отриманої інформації виявилося, що у учасників, які брали риб'ячий жир, на 25% знизився ризик розвитку серцево-судинних хвороб і діабету . Такий результат перевершив очікування вчених, так як вони прогнозували зменшення ризику на 15%.

Подальші дослідження в цьому напрямку вчені планують продовжувати.

Але вже зараз можна зробити висновок, що риб'ячий жир - засіб з доведеною ефективністю для боротьби з небезпечними недугами.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю