» » Швидкість ходьби людини визначає тривалість його життя
Усі новини

Швидкість ходьби людини визначає тривалість його життя

Швидкість ходьби людини визначає тривалість його життя

Сучасний спосіб життя дуже сильно обмежує рухову активність людини: сидяча робота, довгий час, проведений за кермом машини, пасивний відпочинок у вільний час. Ті, хто не приділяють час фізичної активності, ризикують прожити менше тих, хто часто гуляють на свіжому повітрі

Фахівці з Австралії підтвердили взаємозв'язок між швидкістю ходьби і тривалістю життя. Учені зробили висновок, що ходьба у швидкому темпі зменшує ризик передчасної смерті.

Фахівці з університету Сіднея разом з ірландськими та британськими вченими, виявили: регулярна і активна ходьба зменшує ризик смертності від усіх причин в середньому на 20% . До того ж, якщо таку ходьбу практикують люди похилого віку (старше 60 років), позитивний ефект проявляється в два рази сильніше

Сучасний спосіб життя дуже сильно обмежує рухову активність людини: сидяча робота, довгий час, проведений за кермом машини, пасивний відпочинок у вільний час. Ті, хто не приділяють час фізичної активності, ризикують прожити менше тих, хто часто гуляють на свіжому повітрі. При цьому важливо щоб швидкість прогулянок була повільної, а швидкою.

Наприклад, активну 5-ти кілометрову прогулянку на швидкості вже можна вважати помірним фізичним навантаженням.

В ході експерименту вчені з'ясували, що в порівнянні з тими, хто ходить повільно, у людей із середньою швидкістю ходьби зменшився ризик передчасної смерті від всіх причин на 20%, а ті, хто ходив більш активно, - на 24%.

Тому, не можна недооцінювати величезну користь активної і регулярної ходьби для здоров'я.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю